lekarz Maria Czajkowska

2,9
2,4
2,6

Mi pani dr bardzo mi pomogła,znalazła chorobą którą inni lekarze bagatelizowali, wielokrotnie słyszałam: że to nic, tak musi być ... A jednak jak trafiłam do pani dr to już był ostatni moment, a jednak ona wiedziała przy moich objawach czego szukać i gdzie. Polecam

Polecam

Tragedia! Fatalne podejście do pacjenta, brak kultury osobistej!!!

Tragedia! Fatalne podejście do pacjenta, brak kultury osobistej!!!

Pani doktor jest bardzo ale to bardzo nie mila! Poniża pacjetki oraz ich rodzine.Zawsze wszystko komplikuje.Przebila mi wody plodowe palcami!SZCZERZE NIE POLECAM PANI DOKTOR CZJKOWSKIEJ!!!!!

Tego lekarza polecili mi znajomi w pracy gdy szukałam lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Wcześniej miałam styczność z trzema innymi lekarzami w Świnoujściu, ale żaden nie był na tyle kompetentny, żebym powierzyła mu się w tak ważnej dla mnie sprawie. Nie zawiodłam się na pani Czajkowskiej i wszystkim będę ją polecać. Jest lekarzem bardzo konkretnym i rzetelnym. Bardzo szczegółowo tłumaczy wszystkie dolegliwości i sposób leczenia i choćby dzięki temu daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Nigdy od żadnego lekarza nie dostałam pełniejszej informacji o stanie mojego zdrowia.

brak kultury, Pani doktor poniża każdą pacjentkę oraz jaj rodzinę

brak kultury, Pani doktor poniża każdą pacjentkę oraz jaj rodzinę