Lekarze Bydgoszcz

lekarz Jolanta Zegarska

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Z wizyt u Pani Doktor J.Zegarskiej jestem bardzo zadowolona - zawsze jest serdecznie, badanie bardzo delikatne, pełna informacja - ale przede wszystkim cieszę się z efektów leczenia bardzo dokuczliwego świądu. Poprzednim ginekologom nie udało się mi pomóc a Doktor Zegarska, po wnikliwych badaniach, skutecznie go zwalczyła. Ponadto, dzięki wyjątkowej skrupulatności, Pani Doktor zdiagnozowała także inne schorzenia. W 1.przypadku otrzymałam skierowanie do szpitala na zabieg, w 2.- zlecenie na wykonanie dodatkowych, ...
Opinia dodana przez: Bożenna

lekarz Anita Kazdepka-Ziemińska

ulica Dworcowa 71
88-100 Bydgoszcz

Jestem Bardzo zadowolona z Pani Dr. Prowadziła moją drugą ciąże. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowe podejście. Polecam serdecznie!!!!!
Opinia dodana przez: Ewelina

Radosław Sitarz

Onkolog, Radiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny
85-858 Bydgoszcz

pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Janusz Gburzyński

N ZOZ "DOKTOR"
Pielęgniarska 13
85-790 Bydgoszcz

Pan doktor to pediatra, który poświęca każdemu przypadkowi tyle czasu ile potrzeba. Nie jest typem lekarza, który jak najszybciej "wyrzuca" małych pacjentów z gabinetu. Dodatkowym plusem jest to, że antybiotyki dla niego to ostateczność, zawsze najpierw szuka rozwiązania jak najbardziej naturalnego (i neutralnego dla małego organizmu dziecka). Jedyny minus, ale bardzo malutki to fakt, że Pan doktor troszkę niewyraźnie mówi. Bez problemu wystawia skierowania do specjalistów oraz na badania, aby ...

Ewa Muzalewska

Indywidualna Praktyka Lekarska Ewa Muzalewska
Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna osoba.Warto spędzić kilka godzin w kolejce,aby spędzić w gabinecie kilkanaście minut ,a nie 5.
Opinia dodana przez: dak

lekarz Andrzej Chrobot

ulica Rysia 22/26
85-809 Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz.Wymarzone podejście do dzieci.Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za pomoc mojej córce
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Barbara Główczewska

ulica Podhalańska
85-132 Bydgoszcz

Leczyła mnie całe dzieciństwo. Profesjonalizm i wspaniałe podejście - te cechy wyróżniają panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Hagner

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Hej! Anka, razem pracowałyśmy na IP w Juraszu. Beata Matuszak. Ratownik. Potrzebuję Twojej pomocy. Proszę, odezwij się, 669-189-279. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marek Zubiel

NZOZ "UROLOG"
Mieczysława Karłowicza 22/39
85-092 Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz. Dawno takiego nie spotkałam. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. . Przyjmuje od Pn-Czw. 14:00-16-00. Gorąco polecam.

lek. dent. Sylwia Gruss

ulica Szubińska 24/55
85-312 Bydgoszcz

Wspaniały fachowiec, profesjonalistka w każdym calu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Renata Szczepańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Jagiellońska 36A/7
85-097 Bydgoszcz

P.doktor jest wspaniałym lekarzem nigdy nie odmawia przyjęcia na wizytę w przychodni . Ma super podejście do dzieci jest miła i uprzejma

lek. dent. Mieczysława Przybylska-Sikorska

Chirurg stomatolog

Stomatologia Sikorska
Żmudzka 3/1A
85-028 Bydgoszcz

Bardzo boję się dentysty, Panią dr polecili mi znajomi. Kompetentna, wszystko wytłumaczyła, miała cierpliwość i dużo czasu by wyjaśnić moje obawy. Sam zabieg przebiegł sprawnie. Polecam, Polecam

lek. dent. Elżbieta Kowal

ul. Sabały 4
85-796 Bydgoszcz

Zawsze się bałem dentysty,po wizycie u pani doktor mam chęć leczyć dalej zęby,dowiedziałem się jak ważne są wyleczone zeby
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Ewa Szopinska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Byłem pacjentem Pani Szopińskiej kilkanaście lat w Bydgoszczy na Bartodziejach, Wielka szkoda , że Pani doktor tam już nie pracuje.Ponad rok nie mogę znaleźć lekarza tak dobrego i sympatycznego jak Pani Szopińska . Za daleko mam do Brzozy. Polecam Panią doktor wszystkim .

lekarz Aleksandra Świderska-Tomaszewska

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz! Przeprowadzi dokładny wywiad, wytlumaczy, przebada. Mimo wielu pacjentow, zawsze przyjmie w uzasadnionych przypadkach. Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Estera Rodziewicz

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Lekarz Juz od 4 lat nie żyje zamordował ją mąż też lekarz Lech Rodzewicz nawet nie wiadomo czy został skazany.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Remigiusz Tomczyk

Pomorska 12/4
85-050 Bydgoszcz

Podziękowanie dla dr n. med. Remigiusz Tomczyka i całego zespołu Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kardiochirurgii za udaną operację wymiany 3 zastawek i ablację lewego przedsionka i opiekę składa pacjentka Irena Dębowy z rodziną
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Natalia Bartoszewicz

Żmudzka 26 A/10
85-028 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz pod słońcem. Świetne podejście do dzieci (i rodziców też). Kompleksowa opieka, empatia i życzliwość. Pani doktor wszystko jasno tlumaczy, interesuje się pacjentem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mama pacjenta onko

lekarz Marcin Wasielewski

ulica Zaruskiego 3/62
85-794 Bydgoszcz

Świetne podejście do pacjenta, specjalista w swojej dziedzinie. Profesjonalny, a także sympatyczny i wesoły lekarz, który ma czas dla pacjenta. POLECAM!

lekarz Karol Kłódkowski

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Polecam , budzi zaufanie ,ciepły , rzeczowy. dający nadzieję:) non materialista Pan doktor szczegółowo wyjaśnił mi na czym polega mój proces chorobowy i co jesteśmy w stanie jeszcze zrobić aby go powstrzymać. Pan doktor sam podjął się zabiegu NFZ