Lekarze Bydgoszcz

lekarz Jolanta Sarnowska-Makus

Seminaryjna 8 lok. 6
85-326 Bydgoszcz

Spóźniona, brak empatii, i choćby nawet małego przepraszam, nie pyta o wyniki badań tylko mówi że w systemie nic nie widzi z wyraźną łaską wystawia receptę na jedno opakowanie lekarstwa mimo potwierdzenia występowania choroby. to j
Opinia dodana przez: ktj
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Dermatolog
                                       dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Na medycynie estetycznej ta Pani może i się zna ale na leczeniu chorób pasożytniczych skóry nie zna się. Nie znała podstawowych leków na świerzb, powiedziała, że maść siarkową może przepisać zwykły lekarz, tylko, że ja właśnie poszłam do niej po maść siarkową. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam z zapisanymi dermokosmetykami zamiast maści siarkowej. Szkoda moich pieniędzy.
Opinia dodana przez: Alina

lek. med. Daniel Lewczak

Urolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Bydgoszcz

Lekarz z podejściem do pacjenta pt."po co tu przyszedłeś?" . Wiele z osób przede mną odbyło wizyty w ciągu nawet minuty, dwóch. Lekarz bardzo opryskliwy, pozwolił sobie nawet na skrytykowane wiedzy lekarza rodzinnego. Na leżance nie zmieniane podkłady pewnie przez cały dzień, lekarz bez rękawiczek, w mojej obecności nie mył rąk a dotykał wszystkiego.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Karolina Waleśkiewicz-Ogórek

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz
Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz

Przyznam, że jestem w szoku czytając opinie z tego forum. Pani doktor jest mega miła i konkretną osobą. Ma wiele empatii i zdecydowanie polecam każdej osobie. Jako ginekolog bardzo dobry specjalista. Byłam już kilka razy i na pewno zostanę na stałe.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Renata Paradowska

Dermatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Hm, bardzo dobra lekarz, sumienna, rzeczowa i najważniejsze kompetentna i fachowa. Osoba zdecydowanie godna polecenia dla każdego, empatyczna, śmiało można podjąć u Pani doktor leczenie bez żadnych obaw...Pozdrawiam...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Adam Piziewicz

Centrum Medicover Bydgoszcz
Al. Powstańców Wielkopolskich 26
85-090 Bydgoszcz

Pan Adam Piziewicz z pewnością jest lekarzem kompetentnym uprzejmym, wzbudzającym zaufanie i pod każdym względem spełniającym oczekiwania swoich prywatnych a więc płacących za wizyty u niego pacjentów. Niestety jako Ordynator Oddziału Laryngologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy wykazuje totalny brak empatii w stosunku do przebywających na jego oddziale małych pacjentów opłacanych przez NFZ. Planowanie pracy na tym oddziale jest niezrozumiałe dla opiekunów przebywających tam dzieci. Zwykle planowanych do ...

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oracz

Internista, Pediatra

Kozietulskiego Jana 13/44
85-657 Bydgoszcz

Z przykrością piszę, o fakcie, że lekarz wystawił wypis na podstawie wykonanych badań przez panie laborantki. I tyle. Koniec porady ! Co zrobić by poradzić sobie z chorobą? Co jeść, od czego zacząć jak obserwować objawy. O reakcjach krzyżowych, eliminacjach w diecie, postępowaniu i wiedzy uczę się z portali internetowych. "Jedz ile możesz" to za mało. Gdzie szukać pomocy? Mam nadzieję, że u innego lekarza ją znajdę bo ceny za ...
Opinia dodana przez: Ligia

dr n. med. Piotr Sawicki

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Mało takich lekarzy. Uprzejmy, wyrozumiały, pomocny. Leczę się u Pana Doktora. Wydał mi skierowanie na TK, które zgubiłam. Przypadkowo spotkałam Pana Doktora w innej placówce i mi wypisał nowe.To było takie ludzkie-przyjazne. TK był w moim przypadku niezbędny. Polecam kazdemu kto chce być objęty troskliwą opieką.
Opinia dodana przez: Grażyna
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg ogólny
                                       dr Jacek Pypkowski

dr Jacek Pypkowski

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego. Po raz pierwszy spotkałam się z tym ciepłym człowiekiem prawie 5 lat temu. Pan doktor wyciął mi prawie całą tarczycę (pomagał mu wtedy pan Doktor Paweł Wierzchowski, którego z tego miejsca pozdrawiam). Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Jestem pod ogromnym wrażeniem po konsultacji u doktora Wojciecha Hoffmana.Bardzo pomocny i empatyczny lekarz z sercem dla każdego. Dziękuję za szelką pomoc i poświęcony nam czas. Szczęście będzie miał pacjent który trafi pod Jego opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Adam Piesik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Bydgoszcz

Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Paweł Lisewski

Neurolog

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Maciej Dzierżanowski

Fizjoterapeuta

Przychodnia Reumatologiczno-Rehabilitacyjna REH-MED
Zapolskiej 18
Bydgoszcz

dr Dzierżanowski to świetny specjalista. Bardzo mi pomógł przy ostrej rwie kulszowej, widać ogromną wiedzę i pewność siebie w tym co robi... Jestem po 2wizycie i widzę już poprawę, ból jeszcze się pojawia ale zaczynam już funkcjonować bez leków.. Polecam naprawdę pomaga.
Opinia dodana przez: Karolina