Lekarze Bydgoszcz

lekarz Bogna Prusowska

Bocianowo 6/9a
85-042 Bydgoszcz

Bardzo dobry chirurg, komunikatywna i życzliwa Pani doktor, bardzo kompetentna, rozładuje stres związany z operacją.
Opinia dodana przez: RENATA

lek. dent. Ernest Kowalczyk

NZOZ Centrum Medyczne IKAR
ulica Szubińska 32
85-915 Bydgoszcz

Pan doktor to specjalista z ogromną wiedzą, solidny, dokładny. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i troszczy się o dobro pacjenta. Pracuje na wysokiej klasy sprzęcie w nowoczesnym gabinecie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mateusz Szylberg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dziękuję za wykonanie zabiegu na kręgosłupie, po dwóch latach leczenia tabletkami przez innych neurologów nareszcie które nie przyniosły skutku, po zabiegu dokonanym przez doktora Szylberga czuję się dobrze. Dziękuję Panie doktorze Szylberg,
Opinia dodana przez: PiotrJanowicz

dr hab. n. med. Józef Kałużny

Przychodnia Okulistyczna
Kilińskiego 1
85-670 Bydgoszcz

Leczę się u tego lekarza od 6 roku życia. W tej chwili mam 21 lat i wszystkie przez wszystkie lata kiedy byłam pod Jego opieką bardzo dobrze wspomina. Profesjonalny, z dużym doświadczeniem, miły i przede wszystkim tłumaczy pacjentowi wszystko co powinien wiedzieć. Mam bardzo poważną wadę wzroku, żaden inny okulista nie chciał podjąć się mojego leczenia. Dr Kałużny jako jeden wziął mnie pod swoją opiekę, i chociaż wizyty prywatne są ...

lekarz Izabela Rudniewska

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią doktor, kompetentna, rzeczowa i uprzejma, Jestem zadowolona z wizyty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Ewa

Marlena Puchowska

Logopeda

AFA-LOG gabinet logopedyczny
Lelewela 36
85-652 Bydgoszcz

Super lekarz. Dzięki Pani Marlenie funkcjonuje jak przed chorobą. Pozdrawiam i polecam

mgr Aleksandra Hojda

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

SUPER! Wybrałam się na konsultację z moim wcześniaczkiem, nie dość że dowiedziałam się wszystkiego o tym co, jak i kiedy powinien mówić, to jeszcze Pani podpowiedziała parę rzeczy jeśli chodzi o jego karmienie i rozwój w ogóle. Maluszek ani razu nie zapłakał tak było miło, a przy tym fachowo i konkretnie. Polecam!

lekarz Danuta Brochocka

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Wspanialy lekarz. Pełna empatii. Wspaniały fachowiec, wnikliwa, dokladna, zaangazowana. Niezwykły lekarz.

lekarz Beata Wojnicz

Lekarz rodzinny

" Przy Belmie"
Łochowska 69
Bydgoszcz

Pani Wojnicz to prawdziwy lekarz z powołania.

lekarz Anas Haj Obeid

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

Stomatolog z powołaniem. Trafiłam do niego z córką do wyrwania zęba, nikt nie chciał się podjąć, wysyłano nas do chirurga szczękowego. Doktor poradził sobie śpiewająco a był to spory problem bo korzeń zamiast w dół dziąsła - rósł w poprzecznie. Od tego momentu opiekuję się całą naszą rodziną, mineło już 10 lat. Wspaniały fachowiec i emaptyczny człowiek, polecam!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krzysztof Tojek

Przychodnia Komunalni Sp. z o.o.
ulica Sportowa 5
85-091 Bydgoszcz

Polecam z serca. Cudowny lekarz i Cudowny człowiek. Bardzo się cieszę, że miałam okazję trafić do Pana Profesora
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Paweł Wierzchowski

Szpital Uniwersytecki nr 1. im Jurasza
Bydgoszcz

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, wyrozumiały,rzeczowy, kompetentny. Jestem po dzisiejszej wizycie u dr Pawła,lekarz z empatia,przesympatyczny,dużo czasu poświęcił na Dopplera,wyjaśniał wszytko, na każde pytanie bezproblemowo odpowiadał. Całoksztalt wizyty na ogromny plus. Życzę każdemu pacjentowi aby miał szczęście trafić na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Mirosław Gozdek

Kardiochirurg

Kąkolowa 7/3
85-811 Bydgoszcz

Opiekował się mną w szpitalu im. Jurasza. Wielkie podziękowanie i szacunek. Lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: JACEK

lekarz Grzegorz Janikowski

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Współczesny dr Judym gorąco polecam.najlepszy lekarz jakiego poznałam w moim 60 letnim życiu.barfzo pomocny dla pacjentów.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Bilkiewicz-Pawelec

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz do jakiego miałem okazję trafić. Pani Anna wykazuje się pełnym profesjonalizmem i niesamowitym podejściem do pacjenta. Widać, że naprawdę interesuje ją zdrowie i dobro podopiecznego. Jest niezwykle zaangażowana, a przy tym tak bardzo ludzka, co jest nieczęste u lekarzy. życzyłbym sobie, aby każda wizyta lekarska wyglądała właśnie tak, jak u pani Anny.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Piotr Sobecki

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Janka z Czarnkowa 9
85-792 Bydgoszcz

Okrutnie boję się leczenia stomatologicznego. Wróciłam do Pana Doktora po latach. Oczywiście brak czasu spotęgowany genetycznie uwarunkowanym strachem przed dentystą ☺ wróciłam do Pana Doktora bo ... moje dzieci , które leczy od początku nie boją się dentysty . A to w końcu moje geny . Świetny wzbudzajacy zaufanie człowiek. Rekomenduję wszystkim Strachajłom 😃
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Ciepluch-Wróbel

N ZOZ "KaDental"
Bałtycka 68
85-711 Bydgoszcz

Miła z dobrym podejściem do pacjeta profesjonalna bezbolesna obsługa o pięknych oczach . Jednym słowem lekarz na najwyższym poziomie zdecydowanie godny polecenia
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Wojciech Jaraczewski

Chirurg naczyniowy

Rekinowa 43a/4
85-435 Bydgoszcz

Swietny fachowiec.Miałem zaawansowany zespół Leriche"a.Dzięki operacji wkonanej przez doktora Jaraczewskiego mogę dzisiaj chodzić .
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Marta Przybył

Generała Bora-Komorowskiego 47/11
85-793 Bydgoszcz

Delikatna, subtelna kobieta i znakomity fachowiec chirurgii. Duża wiedza, pełen profesjonalizm i bardzo życzliwe podejście do pajeta. Jeśli kiedyś bym miała poddać się zabiegowi to zdecydowanie ( oczywiści poza moim idolem i nr 1 czyli doktorze Sebastianie Tomaszewskim) - to Pani Marta Przybył. Bardzo Jej dziękuję
Opinia dodana przez: Małgorzata Gęsikowska

lekarz Marcin Piskorski

ul. Gdańska 147 D/8
85-674 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz, na jakiego można trafić. Z pełnym zaangażowaniem, bardzo dużą wiedzą i przede wszystkim powołaniem. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Karol