Lekarze Bydgoszcz

Diabetolog, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych "Sanitas" w Bydgoszczy
ulica Dworcowa 110
85-010 Bydgoszcz

Byłem u pani doktor i jak widać po ocenach jestem bardzo zadowolony :) Pozdrawiam i polecam!!

lekarz Maria Brygman

Szpital MSWiA - Oddział Urologii
ul. ks. R. Markwarta 4-6
Bydgoszcz

Bardzo polecam tą panią. Leczyłem się u niej do 18 roku życia, więc jakieś pojęcie mam. Cóż mogę powiedzieć... Jedynie tyle, że polecam wszystkim pod każdym względem. PS. Nie jestem z rodziny czy znajomych. Zupełnie nie spokrewniony (już były) pacjent pani Brygman.

lek. med. Dominika Bąk

Lekarz rodzinny

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Bardzo profesjonalna i zdolna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Stawia niesamowicie trafne diagnozy. Trzeba przyznać, że zna się na rzeczy :) Wiedza ogromna, chęć pomocy również, nie boi się wyzwań. Polecam ją wszystkim znajomym - jest naprawdę świetna !!!
Opinia dodana przez: Artur
Bardzo dobry lekarz .polecam.jestem pod opieką od 10-ciu lat
Opinia dodana przez: stanislaw36

lekarz Tomasz Maciejewski

Szpital Uniwersytecki nr 1
ul. M.sklodowskij-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Polecam, dobry lekarz, godny polecenia. Przyjal mojego synka bez zadnych problemow I nawet nie kazal w kolejce czekac.
Opinia dodana przez: kasia

Danuta Błońska

Hematolog

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Pani doktor z szacunkiem traktuje pacjenta, włącza swoje zalecenia do dotychczasowego schematu leczenia, ma szerokie kompetencje wykraczające poza własną specjalizację, jasno precyzuje diagnozę, tłumaczy problemy. Jestem pod wrażeniem kultury przekazywania informacji i skuteczności terapii.
Opinia dodana przez: Andrzej Nowakowski
Polecam lekarza. Byłem na wizycie w przychodni w Bydgoszczy. Pani doktor jest bardzo konkretna i nie ,,owija w bawełnę” co bardzo cenie.

dr Grzegorz Przybylski

Alergolog, Pulmonolog

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii
Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków
Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

mgr Katarzyna Zacny

Rehabilitant

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

Pani Katarzyna jest osobą o bardzo dużej wiedzy na temat zastosowania odpowiednich ćwiczeń w zależności od danego schorzenia.Jest rehabilitantką cierpliwą,ciepła,pogodną. Jednym słowem mówiąc rehabilitantką z powołania. W tych czasach naprawdę rzadko można spotkać osoby takie jak pani Kasia. Dziękuję za to że panią spotkałam.

lekarz Włodzimierz Kasierski

Rehabilitant

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą . Wizualnie dostrzega urazy bez zbędnej analizy. Jako nieliczny lekarz neguje błędy kolegów po fachu .Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Krzysztof Pałgan

Internista, Alergolog

NZOZ Pracownia Rezonansu Magnetycznego "DIAGNOSTA"
Kornela Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz i profesionalista.Dziękuję ,że taki lekarz istnieje . Nasza służba zdrowia musi być bardzo dumna z Pana prof.Krzysztofa Pałgan.Wielki szacunek temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jacek Andruszkiewicz

Ogrody 17/80
85-870 Bydgoszcz

Wyrażam słowa uznania dla dr Jacka Andruszkiewicz, który swoją wiedzą, empatią i zaangażowaniem przywraca nadzieję i wiarę w zawód lekarza. To lekarz, któremu można zaufać , jego kompetencje i doświadczenie a także chęć pomocy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Nie cofa się przed wyzwaniem. Moja wdzięczność jest ogromna i jednocześnie niczym w porównaniu do tego co dla mnie zrobił. TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Roman Kalinowski

Chirurg ogólny, Urolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Cierpliwy, profesjonalny, bardzo ludzki, empatyczny. Zajął się moim ojcem, wytyczył ścieżkę leczenia. Nasza wielka wdzięczność i polecamy każdemu z problemami urologicznymi .

Łukasz Leksowski

Fizjoterapeuta

Łukasz Leksowski Fizjoterapia
Bydgoszcz

Witam! Do Pana Łukasza trafiłam prawie 2 lata temu. Mam różne dolegliwości związane z kręgosłupem i ból, który towarzyszył mi od dłuższego czasu tłumiłam lekami p/bólowymi. Po wizytach u fizjoterapeuty P. Łukasza zaznaczam, że to fizjoterapeuta po studiach medycznych, nie żaden masażysta, okazało się że prawidłowo dobrana terapia i bólu nie ma. Mogę funkcjonować, pracować, uczęszczać na siłownię itp. bez bólu. Zaangażowanie, poświęcenie, praca z pacjentem i umiejętności jakie posiada ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Cicha 17
85-650 Bydgoszcz

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Banaszkiewicz

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Henryk z Wielunia. Jestem pacjentem dr Banaszkiewicza od 2004 roku - operacja nowotworu jelita grubego. Cudowny człowiek pełen empatii i zrozumienia, do tego znakomity fachowiec, profesjonalny, szczery i uczciwy. Wzorowy kontakt z pacjentem, nigdy nie odmawia szczerej rozmowy i dla każdego znajduje czas. Człowiek o wielkim sercu dla pacjentów i personelu. Pomimo, że mieszkam 300 km od Bydgoszczy - mam tak duże zaufane do dr Banaszkiewicza, że do tej pory ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Rafał Soroko

Cieszkowskiego Augusta 5/7
85-052 Bydgoszcz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot