lekarz Maria Gołąb

1,9
1,6
1,7
1,4

Byłam raz na wizycie u pani Doktor na NFZ. Była miła, cierpliwa i nawet zaproponowała, że ponieważ mieszkam daleko zadzwoni poinformować mnie o wynikach. Zadzwoniła.

Totalne zlekceważenia brak kompetencji zero empatii Pani rozłączyła się podczas rozmowy, na proste pytania nie potrafi odpowiedzieć a nadto jest sarkastyczna taka postawa nie powinna mieć miejsca ta pani jest w pracy nie omieszkam poruszyć tego tematu u dyrekcji szpitala

Witam rozumiem iż lekarze ratują codziennie życie i po latach nabierają rutyny. Ta Pani jest bardzo nieuprzejma wogóle nie wykazuje zainteresowania pacjentami których prowadzi. Bije od niej nienawiścią a każde pytanie kierowane w jej stronę jest lekceważenie. Radzę unikać i szczerze nie polecam

Beznadziejna lekarka. Na niczym się nie zna. Opryskliwa! Nie polecam! Boże chroń nas przed takimi lekarzami!

Dosyć kiepski lekarz, nie polecam go ludziom szczególnie tym którzy idą pierwszy raz do poradni. Mało rzetelna i nie umiem nic doradzić

Lekarz bez podejścia do pacjenta łaskę robi,że w ogóle odpowie na pytania.Cały czas nadąsana jakby za karę pracowała w szpitalu.

Zero empatii, stanowczo nie polecam, szkoda czasu na wizyty, bo lekarz wyraźnie nie jest zainteresowany pacjentem i jego samopoczuciem.