lekarz Maria Gołąb

1,4
1,4

Lekarz pani Maria Gołąb...... -nieprawdopodobna arogancja -najbardziej bezduszna -człowiek który zatracił serce -opryskliwa -nieprzyjemna -totalna zlekceważenie -bije od niej nienawiść -jednym słowem jakby pracowała za karę..... -prosisz panią doktor żeby mówiła ciutkę głośniej to robi ci na złość i mówi coraz ciszej...... I tacy ludzie nas leczą paranoja......

Lekarz pani Maria Gołąb......
-nieprawdopodobna arogancja
-najbardziej bezduszna
-człowiek który zatracił serce
-opryskliwa
-nieprzyjemna
-totalna zlekceważenie
-bije od niej nienawiść
-jednym słowem jakby pracowała za karę.....

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim lekceważeniem rozmówcy. Lekarka cały czas przerywała i nie umożliwiała dojść mi do słowa. W czasie rozmowy "odwracała kota ogonem". Nieprawdopodobna arogancja.

Najbardziej bezduszna lekarka z jaką miałam doczynienia, na pytanie jaki jest stan taty odpowiedziała że przecież ludzie umierają nie udzielając żadnych informacji, modlę się abym nigdy więcej nie spotkała jej na swojej drodze. Człowiek bez serca, pozostaje tylko mieć nadzieję że to " dobro" kiedyś do pani( celowo z małej litery) wróci...

Lekarz opryskliwy i nieuprzejmy, bardzo protekcjonalne traktowanie pacjentów. Przykro mieć do czynienia z takim traktowaniem.

Totalne zlekceważenia brak kompetencji zero empatii Pani rozłączyła się podczas rozmowy, na proste pytania nie potrafi odpowiedzieć a nadto jest sarkastyczna taka postawa nie powinna mieć miejsca ta pani jest w pracy nie omieszkam poruszyć tego tematu u dyrekcji szpitala

Beznadziejna lekarka. Na niczym się nie zna. Opryskliwa! Nie polecam! Boże chroń nas przed takimi lekarzami!

Byłam raz na wizycie u pani Doktor na NFZ. Była miła, cierpliwa i nawet zaproponowała, że ponieważ mieszkam daleko zadzwoni poinformować mnie o wynikach. Zadzwoniła.

Witam rozumiem iż lekarze ratują codziennie życie i po latach nabierają rutyny. Ta Pani jest bardzo nieuprzejma wogóle nie wykazuje zainteresowania pacjentami których prowadzi. Bije od niej nienawiścią a każde pytanie kierowane w jej stronę jest lekceważenie. Radzę unikać i szczerze nie polecam

Lekarz bez podejścia do pacjenta łaskę robi,że w ogóle odpowie na pytania.Cały czas nadąsana jakby za karę pracowała w szpitalu.

Zero empatii, stanowczo nie polecam, szkoda czasu na wizyty, bo lekarz wyraźnie nie jest zainteresowany pacjentem i jego samopoczuciem.