dr n. med. Maria Jaworska

Ginekolog

3,7
3,9

Zdecydowanie nie polecam! Byłam w szpitalu gdzie zostałam strasznie potraktowania przez Pania Jaworska. Na samym poczatku juz kiedy to przyjechałam z bolami do szpitala spotkałam sie z całkowitym brakiem kultury. Później było tak samo nawet kiedy przyszla na badanie 2 dni po krzyczała aby sie pospieszyć ( ze swiezymi szwami).

Pani doktor jest po prostu świetna, można jej zaufać!!!

Pani doktor jest po prostu świetna, można jej zaufać!!!

PRZEPISUJE LEKI KTORE NIE POMAGAJA.ZA MALO CZASU POSWIECA PACJETCE,NIE ODPOWIADA NA PYTANIA TYLKO SAMA MOWI CO CHCE.NIE POLECAM

Jestem przekonana, że te wszystkie 5 to Pani Jaworska postawiła sobie sama. Wypytywałam i żadna ze znajomych nie oceniała Pani Doktor pozytywnie. Więc niepolecam