lekarz Maria Kmita

1,5
1,5

uszczypliwa osoba. Potrafi się śmiać z pacjenta, a nie potrafi wypisywać poprawnie skierowań do szpitala. nie wypisuje kompleksowych badan na jednej wizycie trzeba przychodzic po kolejne aby przychodnia zarobila na wizycie. Zdecydownie nie polecam osobom, ktore choruja na choroby ciezkie do zdiagnozowania bo ten lekarz sie nie przejmuje pacjentem. co do poprzedniej wypowiedzi to akurat antybiotyku nie doostalem nigdy, nawet przeciwna byla dawac i potwierdzialo sie ze dobra decyzja lekarza,ale wspomagalem sie innymi lekami niz przepsiala, poszedlem prywatnie do innego lekarza

pani doktor zapisuje antybiotyki na "oko" - ten pomoże a jak nie ten to może inny. Ten pomógł ostatnio? - to dajmy ten i tak w koło. Proponuje prywatne wizyty u specjalistów "to musi pani prywatnie!" Jak antybiotyk jeden nie pomógł i zapalenie zatok, przeszło mi na oko, to pani doktor stwierdziła, że ona na oko nie pomoże bo nie jest okulistą (poinformowałam panią doktor, że byłam wczoraj u okulisty i powiedział, że to od zatok). Podsumowując bardzo niemiła osoba, zapisująca wszystko (w końcu zapisała dwa antybiotyki, tabletki na alergie i na coś jeszcze) na "oko" bez żadnej diagnostyki, nawet bez wywiadu porządnego. Odradzam!