lekarz Maria Kubisa

RTG, Ginekolog położnik, USG

U pani doktor leczę się od kilku lat, od niedawna zabieram tam tez moją dorosła córkę - jeździmy do niej 100km.Warto.Wspaniała doktor, doświadczona, rzetelna, dokładna, w sytuacjach wymagających leczenia jest konkretna i efektywna.Do tego niezmiernie uprzejma i ciepła w obejściu z pacjentem.

Jestem pacjentką Pani dr Kubisy od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Pani dr nigdy nie dała mi powodów do obaw, w ciąży czułam się bezpiecznie, bo wiem, że dr jest doskonałym specjalistą posiadającym bardzo dużą wiedzę, ginekolog z powołania a do tego jest niezwykle uprzejma i sympatyczną osobą. Bardzo szczerze polecam Panią dr.

Pani Doktor prowadziła moją ciążę i niestety mimo regularnych wizyt nie rozpoznała zatrucia ciążowego a ciągłą opuchliznę nóg wytłumaczyła - "że taka moja uroda". Wg ostatniego usg wykonanego przez Panią doktor dziecko miało się urodzić z wagą ponad 3 kg a urodziło się z wagą 2340 i oznakami wcześniactwa mimo donoszenia. Podczas ostatniego usg łożysko wg Pani doktor było w bardzo dobrym stanie a kilka dni później podczas porodu okazało się, że jest w faktalnym stanie. Także jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do diagnozy Pani doktor to radzę skonultować z innym lekarzem.

Moża i jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie, ale po zastanowieniu stwierdzam, że nie mimo brania antybiotyku (Pani doktor mi zaleciła) nie wiem co mi jest, pytałam o to, ale w sumie nie dostałam odpowiedzi, duzy plus że mnie przyjęła bez kolejki z uwagi na ból, ale w sumie o nic nie zapytała, zrobiła badanie USG i tyle, ogólnie wizyta trwała w popłochu około 10 min, włączenie w wypisaniem karty, myslę że jednak nie jestem usatysfakcjonowana

Nie polecam!!! W czasie prowadzenia ciazy pani doktor nie zaleca zrobienia badania na paciorkowca ktore jest waznym badaniem (powinno byc to obowiazkowe badanie) szpital niby nie wymaga tego badania robia niby szybkie testy ktorych nikt na oczy w szpitalu niewidzial albo sa tylko dla wybranych!Cala sprawa skonczyla sie ze mala dzidzia po porodzie zamiast isc z rodzicami na 2 dobe do domu musi cierpiec w szpitalu 10-14dni przyjmujac antybiotyki a wszystkiemu mozna bylo zapobiec robiac nieskomplikowane badanie pobrania wymazu w 33-37tyg ciazy.Przy wizycie u pani doktor spytalam sie o koniecznosc zrobienia tego badania ale ona odwiodla mnie od zrobienia tego badania zamiast wrecz zachecic mnie kazda wizyta wyglada tak samo 5-10min nastepny prosze....mysle ze moja opinia pomoze innym dziewczynom dobrac odpowiedniego lekarza

Nic dodać - nic ująć tylko polecić - bynajmniej ja wracam :)

Nic dodać - nic ująć tylko polecić - bynajmniej ja wracam :)

Wspaniały lekarz! Mega uprzejma, profesjonalistka.Leczę się u niej od 10-ciu lat, nigdy mnie nie zawiodła.Godna polecenia na 100%!!!!

Świetna specjalistka i bardzo ciepła, życzliwa, zaangażowana lekarka! Wizyty u niej to prawdziwa przyjemność:) Można o wszystko zapytać i zawsze otrzyma się wyczerpującą odpowiedź:)Polecam!!!

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo wysoka kultura osobista. Szczere zainteresowanie problemem pacjenta. Szeroka wiedza. Chęć porady i rozmowy, bez uczucia ponaglania. Fantastyczny człowiek!!!