Rtg Szczecin

Pl. Lotników 1/1
Szczecin

Bardzo dobry ginekolog, super delikatna, naprawdę warto się u niej leczyć.

Bardzo dobry ginekolog, super delikatna, naprawdę warto się u niej leczyć.

ulica Odzieżowa 10
71-502 Szczecin

Lekarz godny zaufania i polecenia na 100 % leczę się u Niego już
15 lat i jestem bardzo zadowolona.Zadowolone są też wszystkie znajome ( teraz pacjentki dr.Kuligowskiego)którym poleciłam doktora .Jednym słowem super lekarz .

Lekarz godny zaufania i polecenia na 100 % leczę się u Niego już

Marek Grodek

USG, RTG

al. Piastów 44
70-111 Szczecin

Fantastyczny specjalista, któremu ufam i którego kompetencje dają o sobie znać na każdym kroku. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, uważnie słucha, dokładnie tłumaczy. Standard usług na najwyższym poziomie, wiedza znakomita. Zdecydowanie polecam cały zespół lekarzy tego gabinetu.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Kubisa

USG, RTG

Perkoza 6
Szczecin

U pani doktor leczę się od kilku lat, od niedawna zabieram tam tez moją dorosła córkę - jeździmy do niej 100km.Warto.Wspaniała doktor, doświadczona, rzetelna, dokładna, w sytuacjach wymagających leczenia jest konkretna i efektywna.Do tego niezmiernie uprzejma i ciepła w obejściu z pacjentem.

Opinia dodana przez: Karolina

Skłodowskiej-Curie 5 lok. 2
71-332 Szczecin

Jest swietnym lekarzem bardzo spostrzegawczym, kompetentnym , milym, a przede wszystkim najlepszym.
Przepraszam jezeli kogos z Panstwa urazam ale jestescie zbyt malo inteligentni by do takiego lekarza trafic.

Jezeli wylozycie kawe na lawe i powiecie, ze was nie jest stac na zbyt drogie leczenie napewno w zwiazku z tym mozna znalezc jakas alternatywe, ten lekarz nie wychodzi na przeciw pacjentowi. Nie siedzi Wam w kieszeniach i przede wszystkim jest to PRYWATNY gabinet lekarski i tu sie placi.
Nie rozumieja Panstwo jednej zasady, ze lekarze pomagaja ale nie czynia cuda.
Jest jeszcze jedno wyjscie Publiczne gabinety lekarskie, gdzie czasami czeka sie tygodniami a wizyty sa (odbebniane) czyli ta pani tu weszla i wlasnie wychodzi, a Dr Gizewski do takich nie nalezy i nie wypuszcza pacjentki z gabinetu jezeli jest cos niejasnego, przyszli tatusiowie powinni puknac sie w glowe jezeli sie wypowiadaja na tych forach za Swoje zony, bo Wasze zony nie mowia Wam wszyskiego w obawie przed tym, ze niestety sa One w beznadziejnej sytuacji.
I nie wstydzcie sie pytac o konkrety i szanse bo lekarz w Waszych glowach nie siedzi.

Al. Boh.Warszawy 11B/2
Szczecin

Jestem diabetyczką a zarazem pacjentką pana profesora od 21 lat, prowadził moje dwie ciąże. Jest osobą bardzo kompetentną, życzliwą i ciepłą. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.

Dlatego z własnego doświadczenia polecam wizyty właśnie u Pana profesora.

Wdzięczna pacjentka.

Dlatego z własnego doświadczenia polecam wizyty właśnie u Pana profesora.

Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: anulka252 ania4010

pl. Zwycięstwa 1
71-132 Szczecin

Osobiście nie mam zamiaru nigdy więcej wybrać się do gabinetu Pana doktora i odradzam to każdemu, kto pyta mnie o opinię. Chodziłam na wizyty do Pana Jarczyńskiego, gdy zaszłam w swoją pierwszą ciążę i po zmianie lekarza (już po porodzie) dostrzegam różnicę w postępowaniu z pacjentem. Jako, że była to moja pierwsza ciąża, nie wiedziałam czego się spodziewać i chciałam wiedzieć 'co i jak' dzieje się z moim synkiem. Pan Jarczyński na moje pytania odpowiadał półsłówkami (o ile już zechciał odpowiedzieć), w sposób nieraz nieprzyjemny. Zdarzyła mi się wizyta, po której wyszłam zapłakana, bo Pan doktor miał zły dzień, więc wyżył się na mnie. Najbardziej w pamięć zapadło mi jedno zdanie: 'Jak się Pani chciało pić, to trzeba było w ciążę nie zachodzić!'. I w żadnym wypadku nie chodzi mi tu o alkohol, tylko o zwykłą wodę, a sytuacja polegała na tym, że dostałam dużych obrzęków i ponoć nadmierne spożywanie płynów było tego przyczyną (co później okazało się kompletną bzdurą).

Opinia dodana przez: Dorota

Badania RTG w mieście Szczecin