dr Maria Lewandowska

2,5
2,5

Bardzo miła Pani doktor , pamięta o małych pacjentach . Empatyczna , słucha , delikatna dla dziecka . Odnosi się z szacunkiem , zleca badania diagnostyczne bez problemu. POLECAM , super babka :)

Bardzo miła Pani doktor , pamięta o małych pacjentach .
Empatyczna , słucha , delikatna dla dziecka .
Odnosi się z szacunkiem , zleca badania diagnostyczne bez problemu.
POLECAM , super babka :)

Jedna wielka porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor notorycznie się spóźnia. Nie stroni od antybiotyków. Zawsze naszego 1,5 rocznego maluszka wyleczyła,choć czasem zabierało to dużo czasu, lub zmieniało się w inne infekcje. Mam wrażenie,że zwykle dobiera wielostronne leki o mocnym działaniu. Nie uwzględnia innych aspektów leczenia poza objawami, ani zapobiegania chorobom. U mojego synka nawracające zapalenia oskrzeli i płuc, nic nie dają do myślenia poza nowymi antybiotykami i zastrzykami, choć prawdopodobnie problem jest głębszy niż okresowe zachorowania większości. Będę zmieniać lekarza. Choć Pani doktor jest miła i poświęca czas każdemu pacjentowi, mam wrażenie,że nie wszystko do niej trafia.

Nie polecam, od 3 tyg. co tydzień nowy antybiotyk, bo nie umiała zdiagnozować co mojemu 4 letniemu synowi jest :/ informacje, że może to być alergiczny punkt, lekceważyła. Zmieniłam aktualnie lekarza i mam nadzieję że uda mu się w końcu zdiagnozować skąd mój syn ma napady nocnego ataku kaszlu?!