lekarz Maria Maciejewska-Kaźmierczak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Lekarka najbardziej rzetelna jaką by można było sobie życzyć żeby napotkać. Jest kontaktowa, uśmiechnięta, starająca się pomóc doraźnie i wyleczyć z jak największą starannością. Nie szczędzi na to czasu choć dochodzi do powodu choroby bardzo szybko. Jest kompleksowo wykształconym lekarzem, jak się zorientowałam z poważnym dorobkiem naukowym. Mimo tego powód choroby i sposób leczenia tłumaczy w sposób jasny, cierpliwy i uprzejmy. Znalazłam w niej wspaniałego lekarza i opiekuna. Najwyższa ocena pod każdym względem.

Osoba oschła, niezbyt miła, na każdym kroku mi powtarzała, że ciąża to nie zabawa, szczególnie jak chciałam żeby mąż wszedł na badanie usg albo żeby wydrukowała mi zdjęcie z usg. Przyszłam z problemem, który wyszedł dopiero po badaniach prenatalnych a którego pani dr wcześniej nie zauważyła mimo, ze badania usg robiła dość długo i wydawałoby się, że dokładnie. Żadnego słowa otuchy, wyjaśnienia co się dzieje, jakie mogą być zagrożenia, nic kompletnie nic... Jak się nic w ciąży nie dzieje to pewnie pani dr jest ok ale w takim przypadku - Zdecydowanie odradzam

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz