dr n. med. Maria Mazurkiewicz

Dermatolog

Pani doktor bardzo sympatyczna. Wydawało się, że w końcu znajdzie rozwiązanie naszego problemu. Nasza pięciomiesięczna córeczka miała sączącą się zmianę na łokciu. Pani dokotr po obejrzeniu stwierdziła, że to.. obtarcia. Po naszych sugestiach w kierunku wyprysku atopowego powiedziała, że dzieci karmione piersią tego nie mają... Zapisała steryd, który nie powinien być podawany dzieciom do 13 roku życia! mówiąc, że jest to lek lekko podsterydowany i można go spokojnie uzywać(podaliśmy 2 razy - przez chwilę lepiej, później jeszcze gorzej - odstawiliśmy). Dodam, że zrobiliśmy testy w kierunku skazy białkowej (niestety potwierdzone), a Mała ma wyprysk atopowy, z którym walczymy już trzeci miesiąc...
Zdecydowanie nie polecam

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem,po długich poszukiwaniach dobrego dermatologa. I objawienie! bez odrobiny przesady.Dr.Mazurkiewicz wyleczyła mnie z potwornego'zasiedziałego' trądziku dojrzałych kobiet. Przesympatyczna,troskliwa,wszystko wytłumaczy,jak trzeba pocieszy. KOMPETENTNA. Prawdziwy lekarz z powołania. I po prostu dobry człowiek.

Rewelacyjna Pani Doktor. Bardzo miła i życzliwa, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z wyrozumiałością i profesjonalnie. Diagnozę zawsze dokładnie wytłumaczy, nie boi się skierować na badania czy zabiegi. Oby więcej takich lekarzy z powołaniem!!

Byłam U Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona Bardzo ciepła kobieta Opisała moją chorobę, wyciągneła książki żeby mi pokazac, wytłumaczyła wszystko i była bardzo miła!! dla mnie wstawała z krzesła:D koszt wizyty ustalony przez przychodnie

Byłam U Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona
Bardzo ciepła kobieta
dla mnie wstawała z krzesła:D koszt wizyty ustalony przez przychodnie

Przemiła, przesympatyczna. Spełniła moje wszelkie oczekiwania jako fachowiec i jako człowiek. POLECAM

Moje dłonie były całe pokryte kurzajkami, właściwie straciłam już nadzieję, że się ich pozbędę. Do p. Mazurkiewicz trafiłam z polecenia. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega choroba, zastosowała kilka metod jednocześnie (wypalanie, leki) i po dwóch miesiącach brodawki zniknęły. Naprawdę polecam (przynajmniej do kurzajek):-)

Byłam u dr Mazurkiewicz dwa razy, za każdym razem pani doktor była uprzejma, tłumaczyła dokładnie źródło problemu, leczenie i działanie leku. Byłam na wizycie prywatnej (ceny wizyty ustaliła prywatna przychodnia), ale doktor przyjmuje także w ramach funduszu. Wizyty stosunkowo krótkie, ale też nie przychodziłam z większymi problemami. Stanowczo polecam.

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz.

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz.

Kompetentna, konkretna pani doktor, wszystko tłumaczy, uprzedza o możliwościach leczenia. Diagnoza i przepisane lekarstwo zadziałały natychmiast. Polecam!

Nie wiem czy poprzednie komentarze dotyczą tej samej pani dr...Na wizycie nawet nie wstała żeby obejrzeć w czym problem. Nie rozpoznała grzybicy skóry, stwierdziła wręcz, że mam bardzo ładną cerę.Oczywiście nie wstając z krzesełka.