dr n. med. Maria Mazurkiewicz

Dermatolog

Moje dłonie były całe pokryte kurzajkami, właściwie straciłam już nadzieję, że się ich pozbędę. Do p. Mazurkiewicz trafiłam z polecenia. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega choroba, zastosowała kilka metod jednocześnie (wypalanie, leki) i po dwóch miesiącach brodawki zniknęły. Naprawdę polecam (przynajmniej do kurzajek):-)

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz.

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz.

Nie wiem czy poprzednie komentarze dotyczą tej samej pani dr...Na wizycie nawet nie wstała żeby obejrzeć w czym problem. Nie rozpoznała grzybicy skóry, stwierdziła wręcz, że mam bardzo ładną cerę.Oczywiście nie wstając z krzesełka.

Byłam u dr Mazurkiewicz dwa razy, za każdym razem pani doktor była uprzejma, tłumaczyła dokładnie źródło problemu, leczenie i działanie leku. Byłam na wizycie prywatnej (ceny wizyty ustaliła prywatna przychodnia), ale doktor przyjmuje także w ramach funduszu. Wizyty stosunkowo krótkie, ale też nie przychodziłam z większymi problemami. Stanowczo polecam.

Kompetentna, konkretna pani doktor, wszystko tłumaczy, uprzedza o możliwościach leczenia. Diagnoza i przepisane lekarstwo zadziałały natychmiast. Polecam!