Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

Bardzo się cieszę że trafiłam do tej Pani doktor. Rewelacja i naprawdę szybko zajęła się moją córką. Jesteśmy w trakcie badań i wiem w końcu dokąd mamy iść dalej z leczeniem.

Wspaniały lekarz, jesteśmy na początku drogi z zn ale wiem że dzięki pani doktor będzie dobrze , szybka diagnoza i jeszcze szybsze działanie wszystko na cito .

Od 13 lat leczę u Pani doktor syna na Zespół nerczycowy miałam do czynienia z różnymi lekarzami i wiem że mamy ogromne szczęście że mamy takiego lekarza

Wspaniała doktor, indywidualne podejście, odpowiednie kompetencje, kompleksowe wskazówki i wszelkie dostępne badania. Polecam.

Dzięki pani doktor Pniewskiej moja córka została bardzo szybko zdiagnozowana. gdzie pediatra zbagatelizowała problem dziecka przez 6 lat córka była leczona na zapalenie gardła a teraz jest odporna na wszystkie antybiotyki. Dzięki pani doktor córka jest już pod opieką CZD. Polecam doktor Pniewska. Dziękuje

znakomita specjalista. córka do 6 lat sikała w majtki a inni lekarze po wstępnych badaniach stwierdzili że to stres. dopiero pani doktor szczegółowo zbadała. zleciła mnóstwo badań ale w końcu postawiła diagnozę. gorąco polecam .pani doktor jest bardzo sympatyczna i kompetentna:)

bardzo dobra lekarka potrafi postawić szybką diagnoze

bardzo dobra lekarka potrafi postawić szybką diagnoze

Córka choruje od 5 lat na ZN.I od takiego czasu mam kontakt z doktór.Moim zdaniem jest naprawdę wpaniała,zrozumniale wszystko tłumaczy,jeżeli coś się dzieje niepokojącego zawsze można zadzwonic i poradzić się co zrobić w danej sytulacji.Dla nas jest wspaniałym lekarzem!!!

może i kompetentna i z dużą wiedzą, ale bardzo nieprzyjemna i wiecznie nadęta...

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Siedlce"?

Mazurska 1 (Poradnia POZ)

Poradnia dla dzieci. Przychodnia Rejonowa Nr 4. Samodzielny POZ
ul. Bolesława Chrobrego 17