lekarz Maria Radziukiewicz

3,7
3,2
3,7
3,2

Nie polecam tego lekarza. Wybrałam się do pani na wizytę, bo zauważyłam plamienia. Byłam u niej 3 razy. Za każdym razem twierdziła ze jest to normalne i nie ma się czym martwić. Pomijam fakt, że raz nawet nie chciała mnie zbadać. Drugim razem przy badaniu była oburzona bo twierdziła ze to początki miesiaczki i nie powinnam teraz przychodzić. Dzisiaj, po paru miesiącach nieudolnej diagnozy Pani Radziukiewicz, udałam się do innego lekarza. Okazało się ze mam przewlekłe ropne zapalenie szyjki macicy, które jak stwierdził lekarz trwa od paru miesięcy. Dostałam leki, niestety jest to na tyle zaawansowane, że może skończyć się zabiegiem.
Przestrzegam przed tą panią.

Pani Doktor jesli przyjmuje prywatnie to potrafi odpowiedzieć na każde postawione pytanie rzetelnie i wyczerpująco. Szkoda, że nie jest taka w przychodni Centrum w Opolu. Tam broni sie rekoma i nogami przed L4, udziela zdawkowych informacji, bagatelizuje samopoczucie i objawy u pacjentek. Często czułam się winna tego, ze w ogóle przyszłam na wizytę. Strach o co kolwiek zapytać. Z usmiechem na ustach oświadczyła mi, że pozbyli sie dr Głowiaka od usg. Bo był niekompetentny, arogancki i spóźniał sie do pracy. Szkoda, ze Pani dr nie zauwaza tego problemu u siebie. Godzinne a czasem i półtora godzinne obsuwy w przyjmowaniu pacjentek to szczyt bezczelności.

Serdecznie polecam tą Panią doktor. Po przejściach jakie miałam z innymi lekarzami Pani Radziukiewicz przywróciła mi wiarę w to, że są jeszcze uprzejmi i mili ginekolodzy. Pani doktor prowadziła moją ciąże i byłam bardzo zadowolona z jej podejścia do pacjenta. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła i odpowiadała rzetelnie na moje pytania. Gdy tylko coś się działo niepokojącego dzwoniłam od razu i zawsze służyła mi rada,pomocą... :) JEST TO LEKARZ GODNY POLECENIA :)

"Na dwoje babka wróżyła." Jak idę prywatnie, to wizyta jest taka jak trzeba i Pani doktor miła. Jak idę na NFZ to wizyta jest krótka, zdawkowa, a Pani doktor trochę opryskliwa. Miałam już gorszego ginekologa, ale miałam i lepszego (niestety umarł).

Miałam już gorszego ginekologa, ale miałam i lepszego (niestety umarł).

Pani doktor pomogła mi w uciążliwszych długotrwałych spolegliwościach, niby takie nic, ale inni lekarze nie umieli mi pomóc, tylko wyciągali pieniądze. Pani doktor pod względem finansowym ma jeszcze, co rzadkie w tym zawodzie, ludzkie uczucia. Poza tym, kompleksowo tłumaczy wszystkie wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Ponadto, co bardzo mnie zaskoczyło, bierze pod uwagę również zdanie pacjenta, nie denerwując się, że znów ktoś coś wyczytał w internecie. Ba! Powiedziała nawet, iż to dobrze, że człowiek interesuje się swoim zdrowiem.

Pani Doktor jest moim lekarzem od kilku lat, prowadziła również moją ciążę. Zawsze uprzejma i miła,cierpliwie tłumacząca badania i interpretacje wyników. W trakcie ciąży nawet przez telefon potrafiła doradzić i rozwiać wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona podobnie jak moje znajome, które po różnych doświadczeniach z poprzednimi lekarzami zdecydowały się wybrać Panią Doktor Radziukiewicz.

Leczyłam się wcześniej u innego ginekologa ale był fatalny jedynie interesowała go kasa!Zmieniłam lekarza i tak trafiłam do Pani doktor.Zleciła mi szereg badań bo mam problemy z zajściem w ciąże.Bardzo dobrze tłumaczy jakie zleca badania.Chodzę prywatnie ale mogę powiedzieć, że nie płacę aż tak dużo.Jestem zadowolona, że leczę się u Pani doktor.

Potrafi tylko przepisywać antykoncepcje i pobierać na cytologię. Jak zaczyna się chorować rozkłada ręce i kieruje do szpitala. Zero doświadczenia klinicznego. Ja zmieniłam lekarza i moja torbiel całkowicie się wchłonęła, mimo ze pani doktor nie dała mi żadnych szans i skierowała na laparoskopowe usunięcie. Odradzam.

Pani doktor prowadziła moją ciążę,chodziłam na kasę chorych.Nie podobało mi się,że podawała mi mało istotnych informacji o przebiegu ciąży,dostałam tylko dwie ulotki,reszty dowiadywałam się ze stron internetowych i potem pytałam się jej czy tak jest w istocie.Oczywiście,chętnie odpowiadała na pytania,ale pewne info powinnam wiedzieć od niej,Zdarzyło się,że nie zawsze jest taka uprzejma jak opisywano,może prywatnie.....

Kiedy powiedziałam Pani doktor o swoich obawach zasugerowała mi, że naczytałam się kolorowych gazet. Zdarzyło mi się dzwonić do Pani doktor z problemem, owszem zapytała o co chodzi a jej odpowiedź była taka po co ja o to pytam to chyba proste, że powinnam zrobić tak i tak... Widocznie skoro zdecydowałam się zadzwonić do Pani doktor nie było to dla mnie takie proste. Nie polecam zmarnowany czas i pieniądze.