lekarz Maria Radziukiewicz

Kiedy powiedziałam Pani doktor o swoich obawach zasugerowała mi, że naczytałam się kolorowych gazet. Zdarzyło mi się dzwonić do Pani doktor z problemem, owszem zapytała o co chodzi a jej odpowiedź była taka po co ja o to pytam to chyba proste, że powinnam zrobić tak i tak... Widocznie skoro zdecydowałam się zadzwonić do Pani doktor nie było to dla mnie takie proste. Nie polecam zmarnowany czas i pieniądze.

Leczyłam się wcześniej u innego ginekologa ale był fatalny jedynie interesowała go kasa!Zmieniłam lekarza i tak trafiłam do Pani doktor.Zleciła mi szereg badań bo mam problemy z zajściem w ciąże.Bardzo dobrze tłumaczy jakie zleca badania.Chodzę prywatnie ale mogę powiedzieć, że nie płacę aż tak dużo.Jestem zadowolona, że leczę się u Pani doktor.

Pani doktor prowadziła moją ciążę,chodziłam na kasę chorych.Nie podobało mi się,że podawała mi mało istotnych informacji o przebiegu ciąży,dostałam tylko dwie ulotki,reszty dowiadywałam się ze stron internetowych i potem pytałam się jej czy tak jest w istocie.Oczywiście,chętnie odpowiadała na pytania,ale pewne info powinnam wiedzieć od niej,Zdarzyło się,że nie zawsze jest taka uprzejma jak opisywano,może prywatnie.....

Pani doktor pomogła mi w uciążliwszych długotrwałych spolegliwościach, niby takie nic, ale inni lekarze nie umieli mi pomóc, tylko wyciągali pieniądze. Pani doktor pod względem finansowym ma jeszcze, co rzadkie w tym zawodzie, ludzkie uczucia. Poza tym, kompleksowo tłumaczy wszystkie wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Ponadto, co bardzo mnie zaskoczyło, bierze pod uwagę również zdanie pacjenta, nie denerwując się, że znów ktoś coś wyczytał w internecie. Ba! Powiedziała nawet, iż to dobrze, że człowiek interesuje się swoim zdrowiem.

Pani dr Radziukiewicz to bardzo mila osoba. Wytlumaczy, odpowie na wszystkie pytania i jest przy tym delikatna. Polecam

Witam! Polecam Panią Marie jest naprawdę dobra, pomogła mojej mamie się wyleczyć.

Witam!
Polecam Panią Marie jest naprawdę dobra, pomogła mojej mamie się wyleczyć.

CUDOWNA OSOBA ,FANTASTYCZNY LEKARZ,PROWADZIŁA MOJE DWIE CIĄŻE NIE ZAMIENIŁABYM JEJ NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA.GORĄĆO POLECAM

Pani doktor jest bardzo dobra, pod warunkiem,że nic się nie dzieje. jak pojawia się problem zdrowotny, to sama uprzejmość nie wystarcza.

pani doktor prowadziła mi ciaze jestem z niej bardzo zadowolona chodze do niej juz prawie 10 lat polecam

Pani doktor wyleczyła moją niepłodność, dzięki niej zaszłam w ciążę. Zawsze miła, tłumaczy, odpowiada na pytania, dużo czasu poświęca pacjentce. Polecam :)