lekarz Maria Sobczak

Lekarz medycyny pracy

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,1/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,5
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Lekarka o nieetycznym, nagannym zachowaniu wobec pacjentów. Drwi z dokumentacji medycznej, wyśmiewa, rzuca dokumentacją medyczną w swoim prywatnym gabinecie lekarskim, jakim jest jej prywatny dom. Daje zdolność lub też nie daje zdolności w zależności od pogody i jej humoru. Dzwoni po zakładach pracy świadcząc i głosząc nieprawdę, wymawiając oszczerstwa, i kłamliwe epitety, jako iż pacjent wypowiadał w jej prywatnym gabinecie na temat firmy. Doprowadza do utraty pracy danego pacjenta (pracownika) starającego się o zdolność do pracy. Nie zna się na medycynie, nie wie czy w tej czy innej chorobie można ...

Lekarka o nieetycznym, nagannym zachowaniu wobec pacjentów. Drwi z dokumentacji medycznej, wyśmiewa, rzuca dokumentacją medyczną w swoim prywatnym gabinecie lekarskim, jakim jest jej prywatny dom. Daje zdolność lub też nie daje zdolności w zależności od pogody i jej humoru.
Dzwoni po zakładach pracy świadcząc i głosząc nieprawdę, wymawiając oszczerstwa, i kłamliwe epitety, jako iż pacjent wypowiadał w jej prywatnym gabinecie na temat firmy.
Doprowadza do utraty pracy danego pacjenta (pracownika) starającego się o zdolność do pracy.
Nie zna się na medycynie, nie wie czy w tej czy innej chorobie można wykonywać taką czy inną pracę, a jak przyjdzie nieszczęście to umywa ręce i do niczego się nie przyznaje.
Nie polecam, wręcz odradzam tego lekarza. Dla niej liczy się tylko kasa a nie pacjent i to czy może pracować, czy też nie.
Jest lekarzem nie miłym, nie przyjemnym wręcz chamskim. Nie potrafi również patrzeć obiektywnie na osoby niepełnosprawne. Wręcz nienawidzi osób niepełnosprawnych.
Jej słowa cytuję: „ niepełnosprawni jak chcą pracować to niech pracują jak zdrowi w takich warunkach jak inni, bez celowym skróconym czasie pracy. Wszystkim powinni renty poodbierać.” Ona sama w wielu emerytalnym nadal pracuje, mimo iż emerytura jej zaspakaja jej potrzeby materialne i bytowe, a ludziom ciężko pokrzywdzonych przez los zakazuje pracować lub nie daje im zdolności do pracy.

WięcejMniej
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Medycyna Pracy- uwaga. Pani Maria S. z wieczorynki - bajkowe która ogłasza się na stronie ZnanyLekarz.pl jest lekarzem medycyny pracy. Informuję wszystkich o jej chamskim zachowaniu, niekompetencji i problemach jakie zaczynają się tworzyć u pracodawcy, po odwiedzeniu jej gabinetu prywatnego. Lekarka fałszywa, nie znająca się na medycynie. Z nienawiścią do ludzi, zwłaszcza do Niepełnosprawnych. Jej słowa: cytuję ( niepełnosprawny powinien w domu siedzieć a nie pracować, jak chce pracować to niech pracuje jak zdrowy w identycznych warunkach! Powinni wszystkim grupy poodbierać jak chcą pracować. Niech pracują jak zdrowi po 8 ...

Medycyna Pracy- uwaga.
Pani Maria S. z wieczorynki - bajkowe która ogłasza się na stronie ZnanyLekarz.pl jest lekarzem medycyny pracy. Informuję wszystkich o jej chamskim zachowaniu, niekompetencji i problemach jakie zaczynają się tworzyć u pracodawcy, po odwiedzeniu jej gabinetu prywatnego. Lekarka fałszywa, nie znająca się na medycynie. Z nienawiścią do ludzi, zwłaszcza do Niepełnosprawnych. Jej słowa: cytuję ( niepełnosprawny powinien w domu siedzieć a nie pracować, jak chce pracować to niech pracuje jak zdrowy w identycznych warunkach! Powinni wszystkim grupy poodbierać jak chcą pracować. Niech pracują jak zdrowi po 8 godz. i na III zmiany, jak wszyscy)
to są jej słowa.
Po wizycie u niej, pozbyłam się pracy. Nazmyślała pracodawcy, nakłamała, i świadczyła nieprawdę. Fałszywe oszczerstwa, gdzie skutkowało to moim zwolnieniem z pracy.
Daje zdolności, potem nie przyznaje się do wystawionej zdolności. Jak spotka cię nieszczęście to nie bierze żadnej odpowiedzialności za powstałą krzywdę i uszczerbek na zdrowiu.
Odradzam z czystym sumieniem.
Jak nie chcesz mieć problemów u swojego pracodawcy, pójdź do innego medycyny pracy a nie do Marii S z oś bajkowego w P-ń.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat