Lekarz Medycyny Pracy Poznań

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.

Opinia dodana przez: pacjentka

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie komfortowo się czułem ze względu na to, że nawet jeśli ktoś pukał do drzwi lub po prostu chamsko dusił klamkę, to i tak mógł ją sobie pocałować po drugiej stronie, bo Pani doktor dla wygody pacjenta zaklucza drzwi. Kobieta z klasą, kompetentna, tzw. starej daty, bardzo uprzejma, bije od Niej niesłychana dobroć. Na koniec tylko powiedziała rozbrajające: "Przepraszam, że 50 zł, ale to nie ode mnie zależy. Ja bym aż tyle nie brała od studentów" :)

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marek Andrzejewski

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

świetny specjalista, poświęca czas pacjentowi, jest bardzo uprzejmy i wzbudził moje zaufanie. Dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam

Beata Ziemska

Lekarz medycyny pracy

Guliwera 6
60-193 Poznań

super lekarz, polecam. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i ma dobre podejście do pacjenta

lekarz Grzegorz Kapczyński

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Prywatna praktyka lekarska

Poznań

Profesjonalista. Doskonale rozpoznał moje schorzenie. Wcześniej lekarze, u których byłem nie mogli ustalić co mi dolega. Badania, na które mnie skierował dr Kapczyński, potwierdziły jego diagnozę i po dwumiesięcznym leczeniu, w pełni wróciłem do zdrowia. Polecam!

lekarz Piotr Michocki

Psycholog, Lekarz medycyny pracy

Pracownia Psychologiczna MOTOTESTY
Borówkowa 47
62-002 Poznań

Konkretnie, sprawnie i kompleksowo ! Indywidualne podejście, które pozwala na dopasowanie wizyty !

Opinia dodana przez: Ireneusz

os. Bolesława Chrobrego 11 lok. 68
Poznań

Mimo zapracowania pani doktor, jest bardzo dobrym lekarzem !

Mimo zapracowania pani doktor, jest bardzo dobrym lekarzem !

dr Jacek Maciejewski

ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Wizyta w przyjaznej atmosferze. Bardzo przyjemna placowka w ktorej pracuje Pan dr. Wszystkie zagadnienia zwiazane z problemem zdrowotny wytlumaczone zostaly w zrozumialy sposob i Pan dr byl bardzo chetny aby rozwiac wszelkie moje watpliwosci. Kompetentny, profesjonalny i bardzo przyjemny czlowiek z poczuciem humoru. Polecam wszystkim i na pewno nie mam zamiaru zmieniac lekarza. Panie doktorze tak trzymac!

Robert Stanek

Lekarz medycyny pracy, Ginekolog

Poznań

Lekarz godny polecenia, miły, sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz, który troszczy się o swoich pacjentów tych dorosłych jak i tych nienarodzonych jeszcze. Tak samo fachowo podchodzi do swoich pacjentek jak i do tych, które przychodzą do szpitala z ulicy. Ja osobiście cieszę się, że trafiłam na tego lekarza, przy jego opiece doczekałam się pięknej, zdrowej córeczki.

Opinia dodana przez: Monika

Lekarze medycyny pracy w mieście Poznań