Lekarz Medycyny Pracy Poznań

Robert Stanek

Ginekolog, Lekarz medycyny pracy

Poznań

Lekarz godny polecenia, miły, sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz, który troszczy się o swoich pacjentów tych dorosłych jak i tych nienarodzonych jeszcze. Tak samo fachowo podchodzi do swoich pacjentek jak i do tych, które przychodzą do szpitala z ulicy. Ja osobiście cieszę się, że trafiłam na tego lekarza, przy jego opiece doczekałam się pięknej, zdrowej córeczki.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Magdalena Beissert-Kaczmarek

Lekarz medycyny pracy, Psycholog

Pracownia Psychologiczna MOTOTESTY
Borówkowa 47
62-002 Poznań

Niesamowicie miła Pani Doktor☺ Jeszcze w życiu nie byłem na tak miłych badaniach jak u Pani Magdaleny...Do tego ma piękny głos, oczy Anioła i jest bardzo wyrozumiała. Najpiękniejsza Pani Psycholog na Świecie☺
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Piotr Michocki

Internista, Lekarz medycyny pracy

Łukaszewicza 35c lok. 7
61-021 Poznań

podczas wizyty wywarł na mnie bardzo dobre wrwżenie

lekarz Wojciech Mańkowski

św. Szczepana 19
61-465 Poznań

Kompetentny, sumienny wydaje fachowe opinie. Bardzo dobry lekarz polecam każdemu

lekarz Danuta Widerska-Sobczak

Internista, Lekarz medycyny pracy

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Rewelacyjna Pani doktor, zawsze miła, uśmiechnięta, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu max swojego czasu. Byłam pod opieką Pani Danusi od małego ( byłam bo już ie mieszkam w Poznaniu) i na prawdę miło wspominam każdą wizytę u niej - fachowo w rewelacyjnej atmosferze. Badania i leki zawsze trafione.
Gdy byłam w liceum miałam regularne ataki strasznych bóli głowy + parę innych dolegliwości - wszyscy lekarze wmawiali mi ...

lekarz Beata Pelesz

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Najgorszy lekarz i kierownik przychodni !
Mega zła organizacja pracy
Zakazuje innym lekarzom wypisywać skierowań na badania przez co został mi zapisany lek na oko i została bym wykończona w ten sposób.
Dr Beata Pelesz wprowadza nerwowa atmosferę w i tak trudnych czasach przez co Panie z rejestracji krzyczą na pacjentów i rzucają słuchawka mimo że na połączenie trzeba czekać ok godziny
Ta przychodnia pod tym kierownictwem ...
Opinia dodana przez: B.

lekarz Jadwiga Kobielska

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie ...
Opinia dodana przez: Michał

dr Krzysztof Tuszyński

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Dorota Klimaszyk

os. Bolesława Chrobrego 11 lok. 68
Poznań

Mimo zapracowania pani doktor, jest bardzo dobrym lekarzem !

lekarz Grzegorz Kapczyński

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Wolsztyńska 30/1
60-361 Poznań

lekarz chyba zapomnial o swojej przysiedze, pomagac i nie szkodic pacjentowi ! odmowil pacjentowi wypisania skierowania na badanie ze wzgledu na to ze w jego opinii osoba powinna przebywac na kwarantannie, co jest niezgodne z przepisami nfz, pan doktor chyba dawno nie mial problemow prawnych!!!

Lekarze medycyny pracy w Poznaniu