Lekarze Lekarz medycyny pracy Poznań

lek. med. Wahid Farmali

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały pediatra! moja córka uwielbia chodzić do Pana dr. Jest normalnym człowiekiem ,pełnym ciepła i dobroci do swoich podopiecznych,zawsze możemy z mężem liczyć na konkretną i fachową pomoc i córeczka oczywiście!Chodzimy do tego lekarza od 3 lat i zawsze trafnie była postwiona diagnoza... wielki pozytyw! Dziękujemy:) Oby więcej było takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Kornelia

Robert Stanek

Ginekolog, Lekarz medycyny pracy

Poznań

Lekarz godny polecenia, miły, sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz, który troszczy się o swoich pacjentów tych dorosłych jak i tych nienarodzonych jeszcze. Tak samo fachowo podchodzi do swoich pacjentek jak i do tych, które przychodzą do szpitala z ulicy. Ja osobiście cieszę się, że trafiłam na tego lekarza, przy jego opiece doczekałam się pięknej, zdrowej córeczki.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Popow

Lekarz med. paliatywnej

NZOZ Centrum Medyczne POZ Gabinety Specjalistyczne
ulica Sokoła 38
60-644 Poznań

Przede wszystkim bardzo dobry człowiek, wyrozumiały potrafi nieszablonowo podejść do drugiego człowieka. Bardzo dobry specjalista w dziedzinie leczenia bólu- Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Artur Machowiak

Poznań

Opinia dotyczy lekarza. Już nie raz zgłaszane było i nawet miała racje bytu petycja o kolejnego lekarza z uwagi na zbyt małą przepustowość gabinetu lekarskiego. Widocznie doktorek ma za duże plecy, a z pewnością na rękę mu, że nikt inny w paradę mu nie wchodzi. Natomiast chodzi mi o jego diagnozy chorób są nie prawidłowe każda moja, mojej żony i naszego dziecka kończy się wizytą u specjalisty(prywatnie) do którego doktor ...

lekarz Krzysztof Kutzner

Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia, Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: Renata

mgr Magdalena Beissert-Kaczmarek

Lekarz medycyny pracy, Psycholog

Pracownia Psychologiczna MOTOTESTY
Borówkowa 47
62-002 Poznań

Niesamowicie miła Pani Doktor☺ Jeszcze w życiu nie byłem na tak miłych badaniach jak u Pani Magdaleny...Do tego ma piękny głos, oczy Anioła i jest bardzo wyrozumiała. Najpiękniejsza Pani Psycholog na Świecie☺
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Alina Toruńska

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Bardzo sympatyczna lekarka. Konkretna, zainteresowana pacjentem oraz wszystkimi dolegliwościami. Szukająca przyczyn, a nie tylko lecząca objawy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

dr Danuta Ziemkowska

Poznań

Super lekarka duża wiedza fachowość doskonale podejście do dzieci rzetelna dokładna trafne diagnozy Pomocna w przy konieczności skierowania do specjalistów. Jesteśmy pacjentami od wielu lat
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Maria Dzierzyńska

Lekarz orzecznik ZUS

Poznań

Też jestem niepijącym alkoholikiem. Kilka lat temu,na początku mojej abstynencji,na komisji p.doktor nie przedłużyła mi L-4.Faktycznie dalsze zwolnienie nie należało mi się.Nie chciało mi się pracować.Cały świat był zły tylko nie ja.Czułem się pokrzywdzony.Doktor Dzierżyńska wytłumaczyła mi żebym wziął się w garść i znalazł jakieś zajęcie,a nie użalał się nad sobą jak stara baba.No i żebym utrzymał abstynencję.I co?I tak zrobiłem.Dzisiaj jestem jej za to wdzięczny.Surowa ale SPRAWIEDLIWA. Pozdrawiam p.Doktor. ...
Opinia dodana przez: ptasznik63

lekarz Ewa Malicka

Lekarz rodzinny

nzoz praktyka lekarza rodzinnego viva
Poznań

Pani dr.Ewa MALICKA,to wspaniały lekarz o wielkiej wiedzy medycznej i kompetencji, a przy tym przesympatyczna osoba,pełna empatii i poświęcenia cennego czasu pacjentowi. Jestem bardzo wdzięczna losowi,że trafiłam pod opiekę lekarza rodzinnego do pani dr.Malickiej. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.-
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dobrosław Lubarski

CM LIM
Poznań

Lekarz nie kontaktuje się na umówioną telewizytę. Pracownik recepcji odmawia wejścia do Ośrodka. Dr Lubarski zaleca zmianę Przychodni pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

Tomasz Miedziński

Lekarz rodzinny

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "CURATIO"
Muszkowska 1
60-443 Poznań

naprawdę godny polecenia lekarz.przyjmuję pacjentów nawet wtedy gdy brakuje numerków. nie ma problemu ze skierowaniami na badania
Porażka przez 5 miesięcy moje dziecko jest u niej co około 2 tygodnie. Za każdym razem dostaje te same lekarstwa i to mu w ogóle nie pomaga. Najpierw cały czas miał alergie, potem zapalenie gardła i leczyła go na to przez 3 miesiące bezskutecznie. W końcu jak się wściekłam i się zapytałam ile dziecko może przyjmować antybiotyki, które nie pomagają to spojrzała na mnie i powiedziała:"no faktycznie nie może być ...

Tadeusz Grześkowiak

Lekarz rodzinny, Internista

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Rodzinnej
Filipińska 4.
61-123 Poznań

Pan z przerośniętymi ego, kreujący się na doktora Dolittle. Początkowo wydaje sie być bardzo kulturalny i opiekuńczy jednak po czasie wychodzi prawdziwa natura tego Pana. Nie dopuszcza pacjenta do głosu i nie potrafi go do końca wysłuchać, uważa siebie za wszystko wiedzącego i traktuje pozostałych jak osoby niespełna rozumu. Często przyjmuje pacjentów siedzących w poczekalni po kilku na raz „w drzwiach” do swojego gabinetu. Kilka razy zakończył rozmowę telefoniczną nie ...
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Elwira Krzemień

os. Wichrowe Wzgórze
61-697 Poznań

polecam wszystkim panią doktor, konkretna kompetentna i potrafi każdą swoją decyzje argumentować fachowo

Magdalena Kaczmarek

Wojskowa 13b
60-802 Poznań

Wiele lat leczę się u Pani doktor i nigdy ale to nigdy nie zostałm żle potraktowana. Jest to osoba bardzo empatyczna, słucha co mowi pacjent a to jest rzadkością, nie robi problemów ze skierowaniem pacjenta do specjalisty o ile jest taka potrzeba. Jest ciepłą i bardzo miłą osobą. Co do sposobów leczenia nie mam uwag. Zawsze kończyły się wyleczeniem a o to chodzi. Polecam.

lekarz Przemysław Kubala

Ortopeda, Lekarz sportowy

Poznań

Dr. Kubala leczy mnie prawie od 30 lat.Po raz pierwszy miałem styczność z doktorem jeszcze kiedy byłem studentem poznańskiej AWF. Będąc aktywnym fizycznie przez całe życie w stopniu większym niż przeciętny człowiek, a przede wszystkim uprawiając kilka sportów extremalnych byłem narażony i cały czas jestem na kontuzje. Dr Kubala już kilkukrotnie wyprowadził mnie "na prostą" Nigdy nie zapomnę jak zaraz po studiach bardzo groźnie skręciłem sobie staw skokowy. Uraz był ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Elżbieta Meissner

Lekarz rodzinny

Zespół Lekarzy Rodzinnych "Kopernik"
Newtona 3A.
60-161 Poznań

Tragedia. Lekarz Meissner Elżbieta, kobieta która już dawno powinna być w domu i absolutnie nie przyjmować pacjentów. Niekompetentna, bezczelna.

lekarz Maria Babst

Kasprzaka 16
60-161 Poznań

Byłam po raz pierwszy na wizycie u Pani Doktor. Uprzejma, życzliwa, zainteresowana i zaangażowana w problemy zdrowotne pacjenta - takie odniosłam wrażenie. Polecam po wcześniejszych odmiennych doświadczeniach u innego lekarza.

lekarz Joanna Mierzwicka

os. Jana III Sobieskiego 7g lok. 169
60-688 Poznań

Dzisiaj miałam do czynienia z ta Panią doktor. Bardzo nie miła, nieprzyjemna i nie sympatyczna. Ciągle jej coś nie pasuje. Nawet jak ma dziecko zbadać to burczy i odsyła na krysiewicza. Wszystko robi jak za karę. A jak powiedziałam że znam Moje dziecko, które wymaga podania antybiotyku to mnie wysmiala. I w dniu następnym u rodzinnego i tak lekarz przepisał antybiotyk bo dziecko miało ostre zapalenie oskrzeli. Uciekajcie od tej ...