lekarz Przemysław Kubala

Ortopeda, Lekarz sportowy

3,7

Zdecydowanie polecam. Od paru lat zmagamy się z problemem ciągłych urazów kręgosłupa u dziecka. Byliśmy u wielu "wybitnych ortopedów specjalistów", w tym u dwóch poznańskich profesorów ortopedii dziecięcej. Niestety żadnego z nich nie interesowała przyczyna urazów i bólu u ośmioletniego dziecka. Słyszeliśmy zawsze to samo "wkładka i do kontroli, bo na operację to się nie kwalifikuje". Byliśmy bezradni i widzieliśmy, że wkładka absolutnie nic nie zmienia. W końcu trafiliśmy na wspaniałego rehabilitanta stosującego metodę Ackermanna od 25 lat, do którego jeździliśmy parę razy do roku aż do Kudowy. Nasze dziecko po każdej wizycie wracało bez wyraźnej różnicy w długości kończyn i skrzywienia miednicy. Po każdym powrocie z Kudowy pracowaliśmy nad stabilizacją "wyregulowanej" postawy naszego dziecka- wiele godzin ćwiczeń na basenie aby wzmocnić gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup. Cały czas jednak szukałam właściwego lekarza w Poznaniu, który nie zakwestionuje obranej przez nas metody leczenia, tylko dlatego, że brakuje mu umiejętności, a jego wiedza oparta jest na pasywnej, polskiej szkole ortopedii. Ileż to pacjentów dziennie słyszy, że jedyną metodą leczenia ich skrzywień jest ta absurdalna wkładka. Ludzie nie wierzcie w te brednie i dajcie szansę na wyzdrowienie waszym dzieciom ! Wkładka jest jedynie odpowiedzią na lekarską bezradność. Pan dr Kubala na podstawie badania MR zdiagnozował schorzenie naszego dziecka i jako jedyny lekarz w Poznaniu pokazał mi jak efektywnie ćwiczyć i jak postępować z dzieckiem. Jestem mu za to wdzięczna.

Bardzo gorąco polecam. Skutecznie wyleczył moje dwa schorzenia, które wogóle nie rokowały wyleczenia bez operacji. Zalecił ćwiczenia, które dopiero po pół roku przyniosły rządany efekt. Opłacało się być cierpliwym, ponieważ operacja może niestety zaszkodzić. Poprzedniemu pacjentowi z pewnością zabrakło silnej woli.

Nie wiem jak można mieć opinię dobrego fachowca skoro popełnia się tak kardynarne błędy. Otóż pan doktor sugerował iż mam zapalenie przyczepu mięśniowego. Bez żadnego USG, RTG czy innych badań. Po prostu tak uznał bo "on też to kiedyś miał". Zalecił mi ćwiczenia w domu 3 razy dziennie i miało pomóc. Po tygodniu poszedłem do innego lekarza bo ból był nie do wytrzymania. Po RTG, USG, KT i biopsji okazało się że to nie żaden przyczep mięśniowy tylko nowotwór... Ale co tam, lepiej palnąć pierwszą lepszą diagnozę, skasować 150zł i ...

Ale co tam, lepiej palnąć pierwszą lepszą diagnozę, skasować 150zł i jest OK.
Pozatym warunki w jakich przyjmuje też wołają o pomstę do nieba... W dzisiejszych czasach naprawdę gabinet powinien być na poziomie. Wiem że akurat gabinet nie świadczy o umiejętnościach lekarskich ale niestety w tym przypadku się potwierdził. Jaki gabinet, taki fachowiec.
Nie polecam !!!

Pan doktor sprawia wrażenie osoby kompetentnej, jednak podczas wizyty ograniczył się do postawienia diagnozy, do której zdążyłem już dojść sam wcześniej, jednak nie wiedziałem w jaki sposób prowadzić rehabilitację. Pan doktor powiedział, że nie chce działać pochopnie i wysle mi później ćwiczenia które mam wykonywać na maila. Na tym się skończyło bo minęły już ponad 4 miesiące, a maila nie dostałem, 150zł też nie mam. Kiedy jeszcze odbierano w poradni telefony pani sekretarka twierdziła ze przypomni doktorowi ale ma on duzo na głowie. m.in. zagraniczne wyjazdy itd. Nie polecam, ze wględu na olewacki stosunek do pacjenta.

Gorąco polecam. Tylko ten lekarz potrafił pomóc mi w dolegliwościach nietypowych. Ma wyczucie i bardzo angażuje się w troski pacjenta.

Lekarz uprzejmy, wzbudzający zaufanie lecz nie zrobił nic by pomoc mi wyleczyć staw skokowy. zalecił dwa ćwiczenia które nic nie dały. na drugiej wizycie wstrzyknął blokadę i na tym sie skończyło a ból pozostał, żadnych badan, po prostu nic. nie polecam.

rewelacja. zerwałam więzadło w stopie, w szpitalu postawili mi zła diagnozę (zwichnęła Pani śródstopie (???) ). P. Przemek po odpowiedniej diagnozie i rehabilitacji sprawił że dziś chodzę normalnie i wracam do intensywnych treningów! naprawdę polecam.

...................... ..................... .................... ..................

......................
.....................
....................
..................

Bark mnie wiecznie bolał bowiem poprzedni lekarze próbowali leczyć skutki, Pan doktor Kubala jako jedyny zdiagnozował przyczynę. Byłem u niego tylko raz- wystarczyło !!! Polecam!

Byłem u niego tylko raz- wystarczyło !!! Polecam!

Cierpiałem na silne bóle w dolnej części kręgosłupa które wyłączały mnie z życia zawodowego, po dwóch wizytach i zabiegu od pięciu lat nie mam żadnych kłopotów z tą dolegliwością.