lekarz Przemysław Kubala

Ortopeda, Lekarz sportowy

...................... ..................... .................... ..................

......................
.....................
....................
..................

rewelacja. zerwałam więzadło w stopie, w szpitalu postawili mi zła diagnozę (zwichnęła Pani śródstopie (???) ). P. Przemek po odpowiedniej diagnozie i rehabilitacji sprawił że dziś chodzę normalnie i wracam do intensywnych treningów! naprawdę polecam.

Nie wiem jak można mieć opinię dobrego fachowca skoro popełnia się tak kardynarne błędy. Otóż pan doktor sugerował iż mam zapalenie przyczepu mięśniowego. Bez żadnego USG, RTG czy innych badań. Po prostu tak uznał bo "on też to kiedyś miał". Zalecił mi ćwiczenia w domu 3 razy dziennie i miało pomóc. Po tygodniu poszedłem do innego lekarza bo ból był nie do wytrzymania. Po RTG, USG, KT i biopsji okazało się że to nie żaden przyczep mięśniowy tylko nowotwór... Ale co tam, lepiej palnąć pierwszą lepszą diagnozę, skasować 150zł i ...

Ale co tam, lepiej palnąć pierwszą lepszą diagnozę, skasować 150zł i jest OK.
Pozatym warunki w jakich przyjmuje też wołają o pomstę do nieba... W dzisiejszych czasach naprawdę gabinet powinien być na poziomie. Wiem że akurat gabinet nie świadczy o umiejętnościach lekarskich ale niestety w tym przypadku się potwierdził. Jaki gabinet, taki fachowiec.
Nie polecam !!!

Bark mnie wiecznie bolał bowiem poprzedni lekarze próbowali leczyć skutki, Pan doktor Kubala jako jedyny zdiagnozował przyczynę. Byłem u niego tylko raz- wystarczyło !!! Polecam!

Byłem u niego tylko raz- wystarczyło !!! Polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego "znanego"lekarza".Przez zła diagnozę pogłębiłem kontuzję jeszcze bardziej.Podejście do problemu z mojego punktu nieprofesjonalne-bez zalecenia zrobienia USG czy też innych badań.Poza tym jeżeli ktoś świadomie lub nie myli naderwanie ścięgna z przykurczem i pozwala ćwiczyć normalnie dalej to o czym tu mówić.

bardzo trafna diagnoza i szybki powrot do zdrowia, polecam

bardzo trafna diagnoza i szybki powrot do zdrowia,
polecam

b.dobry,życzliwy, nie wymyśla chorób, szczery w rozmowie,oby więcej takich lekarzy

Cierpiałem na silne bóle w dolnej części kręgosłupa które wyłączały mnie z życia zawodowego, po dwóch wizytach i zabiegu od pięciu lat nie mam żadnych kłopotów z tą dolegliwością.