lekarz Maria Walaszek-Bogacz

Laryngolog

2,9
2,6
2,5

Witam. Nie polecam lekarki. Niemiły kontakt z pacjentem, brak odpowiedniej aparatyry do wykonania badań, ocena według własnej ustalonej skali. Wizyta w Krakowie na centralnej.

Witam.
Wizyta w Krakowie na centralnej.

Dziwię się że takie negatywne opinie o Pani doktor. Ale... Po kolei. P. Doktor kompetentna. Punktualna. Wyrozumiala. Super tłumaczy przebieg choroby i leków. Można dzwonić i pytać. Ja trafiłam przez polecenie koleżanki. Teraz czytam opinie i nie dowierzam:) P. Doktor nie ma byc uprzejma tylko skuteczna. Dla mnie moze nie była zbyt miła ale doświadczona i jak narazie leczy rewelacyjnie

Dziwię się że takie negatywne opinie o Pani doktor. Ale... Po kolei.
Można dzwonić i pytać.
Ja trafiłam przez polecenie koleżanki. Teraz czytam opinie i nie dowierzam:)

Nie miła .Nie znajduje przyczyny choroby .Podaje mase leków.

Nie miła .Nie znajduje przyczyny choroby .Podaje mase leków.

Pani doktor bardzo nieuprzejma (np. w obecności wszystkich pacjentów w poczekalni i personelu obrażała starsze niedosłyszące małżeństwo) i moi zdaniem niekonpetentna (stwierdziłą że nie widzi u mnie choroby pomimo nawracającego zapalenia zatok). Raczej pracuje z obowiązku niż z powołania. Wszystkim odradzam. Ja zmuszona jestem znienić lekarza, no bo wg tego nie ma u mnie żadnej choroby. A najlepiej to jakbym sobie wszystkie badania sama porobiła (prywatnie oczywiście) porobiła i jej przyniosła to może "znajdzie przyczynnę.

Nie polecam tego lekarza. Pani doktor pomyliła czopy ropne na migdałach.Po wizycie u niej poszlismy do lekarza rodzinnego który powiedział że zadnych czopów nie ma. Pani doktor laryngolog z lampką na glowie pomyliła się i chiała nam zaaplikowac antybiotyk na cos czego nie było!

Po latach bezskutecznego leczenia zatok u mojej córki,wreszcie trafiliśmy na lekarza kompetentnego, w pełni angażującego się w chorobę mojego dziecka co doprowadziło do całkowitego wyleczenia mojej córki. Polecam Panią doktor.

Polecam, Pani doktor ma świetny kontakt z małymi dziećmi. Magiczne lusterko do zaglądania w gardełko i światełko skutecznie odwróciły uwagę mojego synka, dzięki czemu dal się się skutecznie zbadać. I co najważniejsze lekarka unika faszerowania antybiotykami!!! Bardzo doby lekarz! Polecam!

Świetny lekarz, doskonale zdiagnozowała moją córkę i poprowadziła leczenie. Zawsze ma czas porozmawiać z pacjetem i poświecić mu duzo uwagi. Sympatyczna dla dzieci. Polecam!

TRAGEDIA!! Pani doktor nie potrafi wysłuchać pacjenta, nie daje dojść do głosu. Zostałem wyproszony z gabinetu z 39-stopniową gorączką bo miałem skierowanie na niewłaściwym druku, przez co pani doktor nawet na mnie nie spojrzała. Z punktu widzenia etyki zawodowej i kultury osobistej - totalne ZERO.

Niemiła lekarka,nigdy w życiu drugi raz był do tej Pani nie poszła na wizytę.

Niemiła lekarka,nigdy w życiu drugi raz był do tej Pani nie poszła na wizytę.