Maria Wojtów-Rusek

3,1
3,6
2,9

Nie polecam. Pani Doktor podlecza próchnicę, nie czyszcząc jej dokładnie i plombuje co jest paranoją, bo ząb oczywiście zaczyna boleć i trzeba iść jeszcze raz oczywiście znowu płacąc.

Byłam u Pani Doktor w prywatnym gabinecie, ale na kasę chorych, bo leczy i tak i tak. Natomiast możliwe są wszelkie dopłaty- z których czasem korzystam. Pierwszy raz idę do gabinetu bez stresu. Nie trzeba też czekać w długich kolejkach, bo wizyty są wyznaczane godzinowo.

Myślę, że poprzednie opinie napisała sama Pani doktor, lekarz stracił na własne życzenie wiele pacjentów, ponieważ zaleczanie próchnicy gdzie zostawia się jej część i plombuje nie jest dobrym rozwiaaniem. spod plomby wyszły mi czarne cienie i musiałam robić jeszcze raz zęba u innego. Metoda jest dobra- musisz w końcu przyjść jeszcze raz i znowu jej zapłacić. Nie ufam takiemu lekarzowi.

Największemu wrogowi nie poleciłabym tej osoby, która zwie się lekarką. Wkłada łapy do ust bez rękawiczek. Na moją uwagę, że rękawiczki to chyba podstawa higieny, skwitowała, że ona zawsze tak "pracuje". A poza tym jej zabrakło. Rozwierciła mi TRZY zęby, oczywiście nie informując mnie o tym wcześniej, bo nie wiedziała, który to chory. Ząb "odzywa" się ponownie. Nie czyści próchnicy, robi nadlewy. PARTACZ I NIEUK. Dla mnie nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. WSTYD DLA ŚRODOWISKA LEKARSKIEGO. JEST NASTAWIONA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KASĘ!!!!!!!!!!!!! PUNKTACJA OCZYWISTA

Profesjonalnie, w miłej atmosferze. Wszystkie informacje podawane przez panią doktor powodują, że zaufanie do jej usług jest pełne. Człowiek czuje się bezpiecznie. Porównując usługi w innych gabinetach, które miałem okazję odwiedzać zdecydowanie polecam ten gabinet.

Tragedia!!! koronka zrobiona przez Panią doktor to poprostu koszmar.Wygladam jak zombii z koronką na 1 i 2 .Zdecydowanie nie polecam!!!

Fantastyczna Lekarka, siedzenie na fotelu dentystycznym to przyjemność.

Fantastyczna Lekarka, siedzenie na fotelu dentystycznym to przyjemność.