Maria Żytkiewicz

1,9
1,7
1,7
1,6

A ja polecam Panią doktor. Może i jest specyficzna, nie uśmiecha się sztucznie do wszystkich pacjentów ale jest na prawdę świetnym lekarzem! Poszłam z błahostka A okazało się że niestety muszę się przewlekle leczyć bo p dr uparła się wręcz na badania...ja tam Ja lubię😀

Juz dawno powinni ja usunac z zawodu, wyprawia starszych ludzi na tamten świat. Sama juz jest stara

NIE POLECAM!!! najgorszy lekarz jaki kiedykolwiek pojawił się na mojej drodze. Stara gł.pia ku..a drze mor.e na ludzi. To nie lekarz to jakieś zjawisko nadprzyrodzone. Nie umie obsługiwać komputera i recepty i skierowania wystawia 5lat. Już nie wspominając, że nie zna się ani trochę na medycynie. Niewiem dlaczego tacy ludzie są lekarzami i jaka szkoła dała jej prawo wykonywania zawodu. Tylko daje coś za coś. A dziękuję nigdy nie powie jest najgorszym lekarzem. Jeśli to czytasz nigdy do niej nie idź

Witam, niestety nie polecę tej pani doktor. Korzystałem dwa razy (drugi raz, żeby dać szansę, każdy na nią zasługuję - niestety w tym przypadku na próżno). Bardzo niemiła, oschła, zero uśmiechu, jakby miała pretensje, że przychodzi pacjent. Na pacjenta potrafi mówić tonem rozkazującym jak w wojsku, albo prawie krzyczeć jak na przedszkolaka! Widać, że praca jest dla niej udręką, nie lubi swoich pacjentów, skoro o 8 rano siedzi w gabinecie "za karę". Rozumiem, że można mieć gorszy dzień, ale ta pani ma gorszy dzień codziennie. Widać to też po pacjentach, ...

Witam,
Widać to też po pacjentach, kolejki są, ale nie do gabinetu doktor Żytkiewicz... to też o czymś świadczy.
Ja z przyjemnością zmienię lekarza, na bardziej ludzkiego i każdemu to polecam.

Z dala od babsztyla!!! Żona poszła po skierowanie do szpitala (usunięcie cewnika po ureterorenoskopii - USR). Skierowanie dostała, owszem... na usunięcie woreczka żółciowego. A po co chciała jeszcze wcisnąć szczepionkę na żółtaczkę - tego nikt nie wie.

Z dala od babsztyla!!!
A po co chciała jeszcze wcisnąć szczepionkę na żółtaczkę - tego nikt nie wie.

Niesympatyczna, niekompetentna, nie na swoim miejscu. Pacjenta traktuje za zło konieczne!

Masakra jakaś! nigdy w życiu nie spotkałam tak niesympatycznej i wrednej osoby! jak jakiś żandarm. Czułam się na wizycie jak dziecko w podstawówce, na które wrzeszczy nauczyciel. Nie polecam nikomu i powinni tą panią zwolnić. Jak nie chce leczyć, to niech chociaż nie "zatruwa" innym życia swoim jadem.

STARA KUTWA NIE ZNA SIĘ NA NICZYM, MORDUJE PACJENTÓW KROWA,ODRADZAMY - ZDECYDOWANIE!!!

Pani doktor potrafiła być miła, ale jak coś dostała. Zupełna zmiana o 180 stopni. Sama się nie leczyłam, tylko moja mama. Szlak mnie trafiał jak moja mama wracała od tej pani ze łzami w oczach bo jest wrażliwa. I chamstwo tej pani nie zna granic potrafi krzyczeć na pacjenta. Może emeryturka i zwolnienie miejsca dla innych doświadczonych, kompetentnych i miłych lekarzy. Orunia więc wszyscy myślą że tu sama patologia trafia do tych lekarzy(więc taka sama opieka medyczna), ale tak nie jest mieszkają tu może biedniejsi ale też wrażliwi i dobrzy ludzie.Litości!