dr Marian Chrobot

Chirurg urazowy, Ortopeda

Bardzo dobry chirurg, właśnie jestem po endoprotezie kolana ( maj tego roku), nic nie bolało , super się goi,właściwie ,to mogę już chodzić bez kul, doktor może nie jest "wylewny" , ale często się uśmiecha i to wystarczy, aby być zdrowym. Doktorze bardzo dziękuję. Zdzisław

Zdzisław

Bardzo dobry cirurg ortopeda.Nie bez powodu wzbudza zaufanie.Swietny operator,przy tym bardzo skromny czlowiek.Oprowal mi kolano(endoproteza).Chodze od niepamietnych czasow,prostujac noge.Teraz czekam cierpliwie w kolejce na drugie kolano.Nie chce nikogo innego.Stanislaw

Doktor Chrobot to świetny chirurg ortopeda.Podejmuje się najtrudniejszych zabiegów,dla których inni nie zaryzykowaliby swojej reputacji.Tak było ze mną.Reoperował mi biodro,kóre już wiele widziało i niestety już nie mogłam chodzić.Teraz robię to bez problemu i bez bólu.Niestety specjalnie wylewny to Doktor nie jest ale to nie o to chodzi żeby był bawidamkiem:)Kolejki do Niego są duże,ale warto czekać.Polecam z czystym sumieniem.Maria D.