lekarz Marian Drożdżal

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

Wspaniały lekarz- polecam. Każda pacjentka jest traktowana wspaniale. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Miły, uprzejmy i taktowny. Super człowiek.

Opryskliwy gbur. Bardzo nieprzyjemny, na obchodach w szpitalu był wyniosły i miał gdzieś pacjentki.

Nie polecam tego lekarza;jest miły tylko podczas zajęć w szkole rodzenia;-( podczas obchodów na sali poporodowej jest bardzo nieprzyjemny i nieuprzejmy, wręcz opryskliwy. Kobiety traktuje przedmiotowo, a wiadomo - kobieta po porodzie oczekuje ciepła i cierpliwości, nawet od "nieswojego" lekarza prowadzącego.Nie polecam.

Był bardzo nieprzyjemny. Nie chcę wiecej znaleźć się na położnictwie.

Był bardzo nieprzyjemny. Nie chcę wiecej znaleźć się na położnictwie.

Wspaniały człowiek i lekarz ciepły czuły opiekuńczy polecam wszystkim które miały nie miłe przygody z lekarzem

pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem który ,indywidualnie zajmuje się każdą pacjentkom.Gdy w czasie ciąży leżałam na patologi,zawsze przychodził i interesował się stanem zdrowia[a muszę dodać że w tej kwesti miałam inne doświadczenie z poprzedniej ciąży ,którą straciłam oczywiście chodziłam do innego lekarza,dodam że też na prywatne wizyty]doprowadził ciąże do końca ze szczęśliwym zakończeniem-moją kochaną córeczką.Bardzo mu za to dziękuję!!!