lekarz Marian Huplik

2,6
2,1
2,4
2,4

Dziękuję za opiekę i poświęcony czas w chorobie mamy. Uwaga jak i leczenie zastosowane przez Pana Doktora, dały nam i naszej Mamie spokój i wyciszenie emocji. Nie zostaliśmy sami z problemem, który dotyka ludzi chorych jak i ich rodziny. To był dla nas trudny czas, a tę empatię, uzyskaliśmy od Pana Doktora . Dziękujemy, Rodzina

Dziękujemy,
Rodzina

Od drugiej wizyty lekarz zachowywal sie conajmniej dziwnie. Pech chcial ze polecono mi dla czlonka mojej rodziny wlasnie tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam! Pan Doktor jest bezczelny w stosunku do pacjentów, przekracza znacznie granice oraz nie zachowuje podstawowych praw obowiązujących w jego zawodzie, który jest przecież niezwykle odpowiedzialny. Odradzam

Zdecydowanie nie polecam!

Jest w porządku. Pracuje dokładnie, wnikliwie analizuje pacjenta, jest uprzejmy i ma dużą kulturę osobistą. O ile wiem, pomógł wielu osobom, mnie też. Polecam.

brak kompetencji i zle podejscie do pa cjenta

brak kompetencji i zle podejscie do pa cjenta

Polecam, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi

Polecam, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi

Jestem psychiatrą i poznałem doktora osobiście.Pan Marian nie tylko nie potrafi wykonywać zawodu ,ale też łamie podstawowe zasady moralne i etyczne. Nie tylko nie pomaga ,ale i szkodzi pacjentom uważam , że sam powinien przejść terapie. P.D

P.D

Dr Huplik odznacza się wyjątkowym brakiem kompetencji. Znane są przypadki trgaicznych finałów leczonych przez niego pacjentów. Niestety nikt głośno o tym nie mówi. Nikt także nie reaguje na sygnały o emocjonalnym wykorzystywaniu pacjentówi. Dobrze, że istenią takie miejsca jak to, gdzie można przestrzegać i doradzać innym.