lek. dent. Marian Inglotlek. dent. Marian Inglot - zdjęcie profilowe

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i ...

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: OSIS, PTS, PSI, ICOI, DGOI, PTE.

Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. Od ponad 15 lat zajmuje się implantologią, która stała się główną dziedziną jego pracy. W latach 2004-2015 pracował jako asystent i wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stom...

Polecam! Profesjonalizm na WYSOKIM poziomie!

Polecam! Profesjonalizm na WYSOKIM poziomie!

Obecnie mieszkam za granicą, gdzie leczenie zębów jest naprawdę kosztowne. Postanowiłam przyjechać w celu naprawienia wszelkich ubytków do Polski. Dzięki znajomej trafiłam do krakowskiej indexmedici.Wszystkie zęby wyleczyłam u doktora Inglota i jestem superzadowolona. mam też świadomość, że ceny były przystępne i także są na polskie warunki. polecam.

Bardzo pozytywne wrażenia. dr Inglot przyjmuje rzeczywiście w indexmedica, którą niesamowicie cenię. Lekarz na poziomie, kulturalny, oczytany. Az szkoda siadać na fotel i nie móc z Nim porozmawiać. Bardzo ladnie wyleczone ząbki - nic nie boli i nie przeszkadza, super

Doświadczenie, obszerna wiedza oraz niezwykle przyjemny charakter to to, za co cenię tego lekarza. Do dr'a Inglota chodziłem na wizty w celu wstawienia implantów. Straciłem dwa zęby podczas jazdy na nartach po niefortunnym upadku. Na szczęscie teraz juz jest ok i mogę się uśmiechać. polecam tego lekarza za dokładność i precyzję!