lekarz Marian Koźbiał

Pan doktor jest najlepszy jest doskonałym lekarzem pozdrawiam Pana doktora życzymy duuuuuzo zdrówka i uśmiechu na twarzy

Pan doktor jest aniołem wśród lekarzy łączą córkę u niego i jestem zadowolona bardzo pozdrawiam Pana doktora

Wchodząc do gabinetu na pierwszy plan rzuca się kultura osobista, lekarz podaje rękę obojgu rodzicom. W podejściu do dziecka widać, że bardzo je lubi ze wzajemnością. Co do leczenia, to mam pełne zaufanie. Lekarz w przychodni wypisał mi antybiotyk dla 7tygodniowego niemowlaka w TABLETKACH! Rzekomo miał zapalenie pęcherza. Dr Koźbiał zobaczył wynik moczu, obejrzał małego od stóp do głów i pokazał nam, że mały ma brudny napletek. Powtórzyliśmy badanie moczu wg wskazówek Dr i się okazało, że mocz jest ok, a mały jest zdrowy jak ryba. Lekarz udziela porad nawet przez telefon, polecam rodzicom, zwłaszcza do noworodków i niemowlaków.

Dobry lekarz choc ostatnio nie jestem go pewna. Jak narazie nie znam innego dobrego lekarza ale pan Kozbial sie psuje.

bardzo dobry lekarz,poświeca wiele czasu pacjentowi,tłumaczy rodziacom wsztstko dokładnie,udzieli nawet porady telefonicznie .Bardzo dobry lekarz!!!godny polecenia i zaufania!!!

Znam tego lekarza od dziecka, gdyż mnie również leczył, jest godny polecenia, zawsze można na niego liczyć, kompetentnie podchodzi do sprawy i przede wszystkim wyjaśnia rodzicowi dokładnie chorobę i przyczynę. Oczywiście nie ma ludzi nieomylnych i jemu sie zdarzają gafy ale ogólnie nie mam zastrzeżeń.

Podczas wizyty zajmuje się również innymi sprawami a przecież ten czas powinien przeznaczyć w całości małemu pacjentowi.

Lekarz kompetentny, miły i godny zaufania.

Lekarz kompetentny, miły i godny zaufania.

Super Lekarz i Człowiek polecam serdecznie.

Super Lekarz i Człowiek polecam serdecznie.

Rewelacja. Super konkretny specjalista. Gorąco polecam

Rewelacja. Super konkretny specjalista. Gorąco polecam