lekarz Mariusz Bidziński

Cóz tyle tu wyczytalam 'slodzenia;ja mam zupełnie odmienne zdanie.Bardzo żałuje,ze dalam sie zwiesc elokwentnym,optymistycznym obietnicom.Teraz po niby operacji,podczas,ktorej b.rozlegle dr rozciął moj brzuch by pobrac tylko fragmen.tkanki do bad.hist-pat.place najwyzsza cene.Powoli umieram cierpiac i juz tylko-hospicjum.;Przepraszam-to za malo doktorze,tym bardziej,ze 400złza wizyte-to calkiem sporo!A wiadomo,że na jednej wizycie sie nie kończy.POza tym dokumentacja z zabiegu NIEKOMPLETNA.

A ja trochę z innej beczki.Dzięki prof. Bidzińskiemu mam 2 dzieci,a nie mogłam zajść w ciążę.Świetny lekarz,nie tylko onkolog.

Wspaniały lekarz i człowiek. Ma znakomite podejście do pacjenta z dużą dozą empati. Interesuje się losem pacjeta. Znajduje czas, aby spokojnie porozmawiać z pacjentem. Do tego tak sympatyczny, że chciałoby się z nim zaprzyjażnić. Tłumaczy na czym polega choroba i jak będzie przebiegać kuracja. Ma olbrzymią wiedzę i kulturę osobistą. Brawo. Chciałoby się, aby wiecej było takich lekarzy. Wojtek mąż pacjentki

Wojtek mąż pacjentki

Najwspanialszy i najuczciwszy lekarz na świecie !! Wybitny specjalista, i super fachowiec z rewelacyjnym podejściem do pacjentki. Jestem po leczeniu w Centrum Onkologii, miałam operację zrobioną przez profesora Bidzińskiego. Jestem szczęśliwa że trafiłam do takiego lekarza, i polecam każdej pani.

URATOWAŁ MI ŻYCIE ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK PROBUJE POMÓC KAŻDEMU.......PRZYNAJMNIEJ PROBUJE.........CHOĆ JAK SAM MÓWI NIE ZAWSZE MOŻE POMOC....... DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ ,PO OPEACJI I CHEMIACH MINĘŁO JUŻ 3.5 ROKU POZDRAWIAM I POLECAM PROFESORA POTRZEBUJĄCYM

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Zawdzięczam mu życie. Polecam z całego serca bo rzadko można spotkać kogoś takiego jak profesor Bidziński.

profesor Mariusz Bidziński to kulturalny ,sympatyczny,życzliwy lekarz. osoba kompetentna. polecam każdej pacjentce szukającej fachowej pomocy!!!!!!

krotko mowiac jest to lekarz bazujacy tylko i wylacznie na swojej opini ktora zdobyl jeszcze za czasow mlodosci kiedy to musial sie wybic.teraz absolutnie nie robi nic.ham z tytulami

Wspaniały lekarz, głęboka wiedza i kompetencja. Człowiek przez duże "C". Uratował życie wielu kobietom.

Ładny gabinet, miła atmosfera ale cena dla osób które liczą każdy grosz w obliczu choroby 450 zł to ..... pozostawię bez komentarza.