dr n. med. Mariusz Bonczar

Parę lat temu miałam bardzo skomplikowane złamanie nadgarstka.Lekarze którzy mi go składali i leczyli zapewniali o prawidłowym przebiegu leczenia mimo moich wątpliwości bo niesamowity ból i pogarszający się stan ręki po 8 miesiącach leczenia i zapewnienia że tak ma być zmusił mnie do zmiany lekarza.Dr Bonczar z tych samych zdjęć rentgenowskich odrazu stwierdził że kości są źle złożone zrobił nowe badania przeprowadził skomplikowaną operację dzięki której dziś mogę pracować i mimo niewielkiej dysfunkcji ręka jest zupełnie sprawna. To świetny fachowiec i bardzo sympatyczny człowiek.Bardzo mu dziękuję i cieszę się że właśnie do niego trafiłam. Danuta

jeden z najlepszych specjalistow w Polsce. Profesjonalista w kazdym calu.

jeden z najlepszych specjalistow w Polsce. Profesjonalista w kazdym calu.

To był pierwszy lekarz, który mi pomógł.Inni tylko mówili, że to taka moja "uroda"a boli żebym wiedziała, że zyję. ON wiedział co i dlaczego boli. W ostatniej chwili przeprowadził operację, założył kotwicę kostną. Dziś ruszam reką.

Pan Doktor przeprowadził z powodzeniem operację, której nikt inny nie chciał się podjąć. Nigdy nie spotkałam bardziej kompetentnego lekarza. Jest to człowiek, któremu zawdzięczam rękę.

Bardzo dobry lekarz! Czuć jego troskę o pacjenta, który przestaje być pacjentem, a jest kimś bliskim - najważniejszym, można dokładnie zapoznać się z istotą choroby i poznać przebieg proponowanego leczenia. Szkoda, ze nie wszyscy tak podchodzą do tego zawodu

NAWED UJDZIE ALE ZNAM LEPRZYCH LEKARZY CHYBA TE OPINIE TO SOBIE SAM DAL

NAWED UJDZIE ALE ZNAM LEPRZYCH LEKARZY CHYBA TE OPINIE TO SOBIE SAM DAL

super specjalista uratowal reke po tym jak inni wszystko sknocili

super specjalista uratowal reke po tym jak inni wszystko sknocili

Bardzo dobry lekarz można rozmawiac z nim jak z kolegą.Wiem co pisze czterokrotnie byłem operowany przez tego lekarza i nie żałuje.

Doktor Bonczar uratował mi rekę, którą inny lekarz chciał amputowac!!!!!!!!!!!!!.Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję za to, że miałam szczęście dostac się na konsultację do Pana.

Super specjalista,w najwyższym stopniu godny zaufania,zdecydowanie bezinteresowny i wielka szkoda,że już nie przyjmuje w ramach Funduszu Zdrowia.

przyjmuje w ramach Funduszu Zdrowia.