lek. dent. Mariusz Cieślewicz

2,4
2,6
2,4

Niestety popieram całkowicie opinie pacjentów niezadowolonych , mam dokładnie te same spostrzeżenia.W czasie kilku wizyt zaczęte dwa zęby obok siebie ,kolejno na raty do zakończenia ich leczenia daleka droga a ząb wymagający najszybszej interwencji odkładany na później.Pan doktor nie słucha pacjenta robi po swojemu zdaje się wypełniając grafik swoich dochodów a nie plan leczenia.Ceny ustalane w sposób magiczny a także rzekome upusty od nich też wyglądają na jakieś czary mary .Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa.

Największym mankamentem jest oczywiscie cena. Wizyta potrafi kosztować ponad 200 pln. Poza tym potwierdzam to co mówił jeden z moich przedmówców o tym, że jednego zęba robi sie na 2-3 razy zaczynając przy okazji kolejnego więc nie można się od stomatologa "uwolnić". Fakt, że wizyta potrafi trwać do godziny przy "normalnej" robocie, wiec wydaje się, że jest pożądna. Na razie nie miałem problemów ze zrobionymi tutaj zębami. Jezeli jednak chodzi o cenę i chwyt z robieniem kilku zębów na raz jest ponizej pasa. Coraz bardziej mie to irytuje i myśle o zmianie dentysty.

Stomatolog godny polecenia. Owszem drogi, ale efekt leczenia utrzymuje się kilkanaście lat ( sprawdzone u kilku osób) Zęby robione u innych stomatologów zaczynały się psuć po kilku miesiącach, bo od razu wypełniają bez dokładnego oczyszczenia. Miły , delikatny, polecam dla tych którzy się bardzo boją tych zabiegów.

Polecam - stomatolog godny zaufania, efekt leczenia b. dobry i długotrwały

Polecam - stomatolog godny zaufania, efekt leczenia b. dobry i długotrwały

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Leczenie bardzo drogie, zaczyna robić od razu dwa, trzy zęby, nie kończąc ich przywiązuje w ten sposób pacjenta do siebie. Nie pyta o zdanie, nie tłumaczy co zrobił, tyko robi według swoiego widzimisię.U mnie np.jeden ząb nie bardzo zepsuty leczył w trzykrotnych wizytach, które w sumie wyniosły ponad 400zł. Dopiero zorientowałam się o co chodzi i przeszłam do innej pani doktor. Zdecydowanie odradzam.

Naciąga, robi plomby na "kanapkę" (czyli plomba jest zakładana na 3 razy) gdy u innego lekarza ta sama plomba jest zakładana na raz co potraja koszty leczenia zęba,

Niezwykle drogi lekarz, niepunktualny, nie szanuje czasu pacjenta, umawia się co do minuty, ale i tak trzeba jeszcze czekać. Źle zorganizowany. Często wykracza poza prośbę leczenia, rozpoczynając leczenie zębów nawet tych których leczyć nie chcemy. Cena za każdym razem inna, kolejna wizyta coraz droższa, a leczenie zdaje się nie mieć końca. Trudno zaakceptować brak pomocy medycznej. Lekarz w trakcie leczenia, wykonuje dodatkowe czynności, otwiera drzwi, odbiera telefony i dotyka pacjenta, co kłóci się z jego bezpieczeństwem mikrobiologicznym. Gabinet tak mały, że nie pozwala na właściwe warunki.