dr Mariusz Ciszewski

niestety moje kolano zostało źle zoperowane przez tego lekarza i konieczne były kolejne operacje. szkoda tylko ze po feralnej operacji dr przez rok zwodził mnie że wszystko jest ok... nie polecam.

Uzyskałam fachową pomoc ortopedyczną. Lekarz odnosi się do pacjenta z wielkim szacunkiem i troską. Leczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty. Teraz cieszę się upragnionym zdrowiem i sprawnością.

Zrobił USG ,wynik kompletnie różny od rozpoznania w czasie operacji .Po jego operacji musiałm być znowu operowana ponieważ bóle kolana nie ustąpiły.Potem mnie zbywał ,musiałam pójśc do innego lekarza i przejść kolejny zabieg operacyjny .Mam wrażenie ,że chodzi tylko o pieniądze.Zdecydowanie odradzam !!!

Świetny lekarz, zna się na tym co robi.Polecam każdemu.

Świetny lekarz, zna się na tym co robi.Polecam każdemu.

wspanialy lekarz zrozumie pacjenta,wytlumaczy co do choroby,rokowan,kontaktowy,nie olewajacy pacjentow,aby wiekszosc taka byla

Wspaniały człowiek i skuteczny lekarz. Gorąco polecam.

Wspaniały człowiek i skuteczny lekarz. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz, kilka lat temu leczył moje kolano, dzięki czemu teraz moge podjac studia wymagajace sprawnosci fizycznej. fachowa pomoc, kompetencje ale przede wszystkim ludzkie podejscie do pacjenta.

dr Ciszewski jest świetnym lekarzem, zna się na tym co robi, mogę go polecić każdemu :)

Polecam dr. Ciszewskiego, dobry lekarz, od wielu lat w fachu, na pierwszą wizytę poszłam prywatnie na pl. teatralny, a następne już mówil zebym przychodziła na witosa, wiec wizyty były darmowe. Miałam silny ból baku po 3 tyg poszłam do dr.ciszewskiego i bez zadnych tabletek ból minął po 2 dniach. W cenie tej wizyty 70zł miałam robione USG barku. Super lekarz

bardzo kompetentny lekarz, wie co robi i się na tym zna. polecam go wszystkim ;-)