lek. med. Mariusz Cofałalek. med. Mariusz Cofała - zdjęcie profilowe

lek. med. Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Witam Pan doktor operował syna na torbiel środkową szyi zabieg odbył się 28.11.2012r a w domciu byliśmy 30.11.2012 Bardzo wesoły przyjemny lekarz z super podejściem do pacjenta. Dokładnie wytłumaczył co będzie robione jak i co było po operacji.Syn go uwielbia jesteśmy już w domu a on pyta kiedy do niego pojedziemy :) Przede wszystkim polecam szpital w Katowicach na Ligocie gdzie doktor pracuje cały personel rewelacja!!! Pozdrawiam - mama Oliwiera.

Bardzo dobry lekarz,dokładnie zbadał moje dziecko i szczegółowo i zrozumiale wyjaśnił mi jakie leki podawac i w jaki sposób. Był uprzejmy i miał dobre podejście do dziecka, które w obecności tego lekarza w ogóle się nie bało. Dziękuję Panie Doktorze. Polecam tego lekarza.

P. doktor przeprowadzał u mojego dziecka zabieg wszczepiania drenów do uszu w klinice na Ligocie. Nie znam innego laryngologa który z takim oddaniem podchodzi do małych pacjentów, a braku doświadczenia nie można mi zarzucić bo poza wszystkimi lekarzami z oddziału na Ligocie-mam jeszcze doświadczenia z kilkoma innymi podczas wizyt prywatnych. Jest rzeczowy, opanowany - w pierwszym kontakcie może się wydawać mało sympatyczny, ale za dzieciaki (a raczej ich skuteczne leczenie) dałby się pokroić:) Zdecydowanie polecam!!!!!!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz! Swietna diagnoza i nie trzabylo sie prosic o tłumaczenie czegokolwiek..super!

Trafiłam na tego lekarza przez przypadek, zapisując się do przychodni. Naprawdę byłam zdumiona jego pracą. Odzyskałam wiarę że lekarze chcą jednak pomóc i można im zaufać :)

LEKARZ REWELACYJNY STAWIAM GO ZA WZÓR!! BARDZO BARDZO MIŁY JAK I DLA PACJENTA JAK I DO RODZICÓW! JEST ODDANYM LEKARZEM JESZCZE RAZ PODKRESLAM REWELACYJNY!!!!!!!

Kompetentny i doświadczony lekarz. Bardzo spokojny oraz miły.

Kompetentny i doświadczony lekarz. Bardzo spokojny oraz miły.

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, a do tego miły i uprzejmy.

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, a do tego miły i uprzejmy.

Lekarz, który szczerze rozmawia i stara się poświęcić pacjentowi dość dużo czasu.