dr Mariusz Deskadr Mariusz Deska - zdjęcie profilowe

dr Mariusz Deska

Chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS ...

Specjalista chirurgii ogólnej, poradnia profilaktyki chorób piersi.

Przyjmuję w ramach NFZ w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS w ramach Poradni Profilaktyki Chorób Piersi.

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my będziemy się cieszyć dowodem na naszą kobiecość być może jeszcze trochę dłuzej niż chwilę. Reasumujac, biopsja gruboigłowa prawie bezbolesna, operacja ze znikomą blizna (a spodziewałam się wertepów, dolin itp.). Doktor o wysokiej kulturze osobistej, wiedzy, pełen empatii i na dodatek z poczuciem humoru. Czegóż chcieć więcej? Nie wiem jak ta przygoda z "lokatorem" się skończy - sprowadzi rodzinę czy nie? Jestem przed radioterapią i hormonoterapią, lecz mając na uwadze to czego doktor dokonał do tej pory należą mu się wyrazy uznania i szacunku. To chyba rzeczywiście doktor z powołania. Dzięki.
Wdzięczna pacjentka, Jolanta Piela.

Polecam Pana Doktora, ponieważ jest to doktor z powołania. Bardzo sympatyczny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, umie wytłumaczyć o chorobie tak, że każdy sobie myśli, że rak to nie taka poważna choroba i podchodzi do niej bez strachu. Dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzoną operację. :-)

Doświadczenie i wiedza..Konkretny rzeczowy i skrupulatny..Lekarz nie jest cudotwórcą , ale Pan dr Deska w chwilach trudnych dał mi poczucie bezpieczeństwa i za to bardzo dziękuję! Z Panem, Panie Doktorze boję się mniej..Lekarz godny zaufania życzliwy i godny polecenia !!! Wielki szacunek PANIE DOKTORZE !!! Dziękuję

Wspaniały lekarz operował mnie wszystko przebiegło dobrze, lekarz godny zaufania z poczuciem humoru i ogromną wiedzą. Dziękuje Panie Doktorze

Prawdziwy lekarz z powołania, sympatyczny człowiek, wytłumaczy wszystko aby pacjent zrozumiał ,zawsze uśmiechnięty :).Lekarz godny polecenia .

To lekarz, który obejmując opieką pacjentkę daje całkowite poczucie bezpieczeństwa. W profesjonalny sposób tłumaczy etapy choroby i przewidywane efekty. Daje właściwy pakiet informacji potrzebny pacjentce, by rozumieć swoją sytuację i proces leczenia.

Kompetentny, rzeczowy i bardzo uprzejmy lekarz. Wiedza i przychylny stosunek do pacjenta idą w parze. Godny zaufania chirurg, więcej takich specjalistów. Polecam, i dziękuję doktorze 😊

Wspaniały, kompetentny, bardzo miły lekarz.Potrafi doskonale wytłumaczyć etapy choroby, sprawia,że człowiek mniej się boi.Operował mnie i wszystko przebiegło dobrze. Polecam bardzo pana doktora Deskę wszystkim pacjentkom.

Polecam tego lekarza z całego serca.

Polecam tego lekarza z całego serca.

Serdecznie polecam Pana doktora Deskę. Lekarz z ogromną wiedzą, uprzejmy, zaangażowany w swoją pracę.