Uwielbiam tego lekarza.Prowadził moje dwie ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona.Uważam, że jest dobrym lekarzem.Zawsze polecam go innym.

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza. W pełni fachowe podejście do pacjentki i problemu!

Zgadzam się z przedmówcą, odwoływanie wizyt w ostatniej chwili stało się regułą, ostatnio wychodzi na to że lekarz bardziej wymaga leczenia niż jego pacjentki i to On sam potrzebuje opieki i współczucia. Moja cierpliwość się wyczerpała, wymówki Pana Doktora straciły wiarygodność :) zmieniam lekarza Definitywnie odradzam, nie jako fachowca, ale jako człowieka który bierze forsę a nie szanuje czasu i zdrowia swoich pacjentów.

Kolejny raz z rzędu na godzinę przed wizytą dowiaduję się, że nie ma go w pracy. Panu doktorowi często zdarza się "chorować". Problemem jest również rejestracja. Często czekam po trzy tygodnie na wizytę a kiedy jest termin to albo go nie ma albo nie wykonuje badań. Na początku uważałam, że jest to super lekarz ze świetnym podejściem do pacjentek ale teraz jestem na etapie szukania innego. Coraz częściej ma humory spowodowane "zmęczeniem" lub najzwyczajniej nie ma go w pracy. Nie polecam tych nerwów oraz dwugodzinnego czekania w kolejce!

Nie polecam tych nerwów oraz dwugodzinnego czekania w kolejce!

Wspanialy ginekolog!!!! pacjentka czuje sie komfortowo,podejscie lekarza jest wzorowe

Z pozoru miły lekarz, ale niech tylko pacjętka ma inne zdanie niż pan doktor to już robi się niemiło.

bardzo kompetentny .miły zarówno na wizycie prywatnej jak i na wizycie w przych. publicznej.polecam!