lekarz Mariusz Micał

Dr Mariusz Micał to wspaniały człowiek :) sympatyczny, miły, cierpliwy, kompetentny... Chodziłam do niego przez dwie ciąże w tym jedną bliźniaczą. Mimo zagrożenia udało mi się urodzić zdrowe dzieci. Podczas pobytu w szpitalu zawsze ze mną porozmawiał. Wspaniały lekarz, godny polecenia:)

żona poroniła ciążę bliżniaczą przez tego pana doktora. Okazało się, że niepotrzebnie ją skierował do dentysty, który swoimi umiejętnościami się nie popisał, tylko głupotą. Dzisiaj Daruś jest trochę upośledzony umysłowo, ale to nic nie szkodzi. Tacy też muszą życ.

Oby było więcej takich lekarzy jak dr Mariusz Micał. Prawdziwy specjalista :) Gorąco polecam.

Pan doktor Micał prowadzi moja ciaze, jestem bardzo zadowolona. wszystko dokladnie tłumaczy. mozna w nocy o północy dzwonic do niego jeśli jest jakies zagrożenie dla ciebie lub dziecka. pozdrawiam i polecam!!!

Lekarz ten prowadzi moją ciążę od początku. Jest godny polecenia :)

Lekarz ten prowadzi moją ciążę od początku. Jest godny polecenia :)

Zdecydowanie polecam - zawsze taktowny, uprzejmy i kompetentny. Nie patrzy na zegarek, w czasie wizyty uważny i skupiony na problemie pacjenta. Możesz zawsze zadzwonić, gdy gorzej się poczujesz. Polecam świetny specjalista

+20zł za cytologię :) jest znakomity!

+20zł za cytologię :)
jest znakomity!

lekarz godny polecenia, prowadzi moją ciążę i na prawdę nie można mieć zastrzeżeń, nie liczą się dla niego pieniądze a zdrowie matki i dziecka

Dr.Mariusz Mical jest bardzo milym i wzbudzajacym zaufanie lekarzem.bardzo dobrze i dokladnie wytlumaczyl mi moja dolegliwosc.uswiadomil mnie w wielu sprawach.niemam do dr zadnych zastrzerzen,szkoda tylko ze tak malo jest takich specjalistow jak Dr.Mical.jak zdecyduje sie na dziecko to napewno on poprowadzi moja ciaze.pozdrawiam go goraco.

najwspanialszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia polecam !!!!!!!!!

najwspanialszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia polecam !!!!!!!!!