lekarz Mariusz Micał

Super Oby więcej takich lekarzy!!! Jest kompetentny,miły, uprzejmy, i wyjaśni wszystko co chcemy wiedzieć, maprawde polecam tego lekarza!!!

Super Oby więcej takich lekarzy!!!

Zdecydowanie polecam - zawsze taktowny, uprzejmy i kompetentny. Nie patrzy na zegarek, w czasie wizyty uważny i skupiony na problemie pacjenta. Możesz zawsze zadzwonić, gdy gorzej się poczujesz. Polecam świetny specjalista

BARDZO DOBRY LEKARZ MIŁY UPRZEJMY KOMPETENTNY NAPRAWDĘ POLECAM

BARDZO DOBRY LEKARZ MIŁY UPRZEJMY KOMPETENTNY NAPRAWDĘ POLECAM

Polecam bardzo dr.Micał jest lekarzem który pomimo moich uprzedzeń wzbudził we mnie zaufanie...

Dr.Mariusz Mical jest bardzo milym i wzbudzajacym zaufanie lekarzem.bardzo dobrze i dokladnie wytlumaczyl mi moja dolegliwosc.uswiadomil mnie w wielu sprawach.niemam do dr zadnych zastrzerzen,szkoda tylko ze tak malo jest takich specjalistow jak Dr.Mical.jak zdecyduje sie na dziecko to napewno on poprowadzi moja ciaze.pozdrawiam go goraco.