lekarz Mariusz Nowakowski

Niezwykle mila osobowosc Pana Doktora pozwala podczas wizyty choc na chwile zapomniec o bolu! Wspanialy diagnosta, ogromna wiedza ,dedykowany do wykonywania swojej profesji. Jestem bardzo szczesliwa, ze trafilam w tak kompetentne rece. Polecam Pana Doktora z pelna odpowiedzialnoscia wszystkim ,ktorzy oczekuja profesjonalnej, ortopedycznej opinii i pomocy.

Wspanialy diagnosta, ogromna wiedza ,dedykowany do wykonywania swojej profesji.
opinii i pomocy.

Najlepszy Lekarz ! Uprzejmy, miły, spokojny, wyrozumiał. Fantastycznie wykonuje USG stawów, chętnie odpowiada na pytania w trakcie badania. Trafna diagnoza pozwoliła szybko wyleczyć moje kolano. Szczerze Polecam.

Pan Doktor jest niesamowicie sympatyczna osobą co bardzo rozładowuje napięcie. To profesjonalista w każdym calu. Przed badaniem Pan doktor przeprowadza dokładny wywiad na podstawie którego dopiero przechodzi do badania, następnie jest możliwość zrobienia USG, na końcu stawia diagnozę i daje zalecenia. Wyjątkowa jest atmosfera w gabinecie całkowicie ukierunkowana na pacjenta i jego problem.

Bardo dobry ortopeda potrafiący trafnie wskazać przyczyny dolegliwości oraz sposób ich usunięcia. Wykonał świetnie USG kolana, które w 100% potwierdziło się z wynimiem rezonansu. Ponadto w trakcie wizyty swoim podejściem do pacjenta i fachowością potrafi dać nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawiam Panie Doktorze

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora :) już od progu czystego, bardzo dobrze wyposażonego gabinetu pacjent czuje się komfortowo. Zapewne udział ma w tym również ujmujący uśmiech i wysoka kultura osobista lekarza:) Wizyta od początku do końca bardzo profesjonalna, rzeczowa i konkretna. Jeżeli potrzebujecie Państwo fachowej pomocy, szczerze polecam Pana Doktora :)

Przemiły lekarz i bardzo sympatyczny człowiek, bardzo kompetentny, kontaktowy, ma świetny stosunek do pacjenta, budzi zaufanie, udziela wszystkich informacji. A przede wszystkim poświęca swój czas pacjentom i bardzo się nimi interesuje. Oby więcej takich lekarzy!:)

Wyjątkowo profesjonalny, przyjazny, rzeczowy i sympatyczny lekarz. Szanuje pacjenta i swoją pracę. Wykazuje zaangażowanie , zainteresowanie i wczuwanie się w niedomagania z jakimi zgłosiłam się do Niego na badanie usg kolana. Badanie przeprowadził bardzo sumiennie, dodatkowo badał kolano ortopedycznie i przeprowadził dokładny wywiad. Objaśnił rzeczowo wyniki przeprowadzonego badania i diagnozę oraz dalsze postępowanie.Polecam serdecznie tego lekarza.