lekarz Mariusz Rolewski

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość.Miałam zabieg laserowy w styczniu i jestem bardzo zadowolona. Żałuje tylko ,że nie trafiłam na doktora Rolewskiego wcześniej .

Żałuje tylko ,że nie trafiłam na doktora Rolewskiego wcześniej .

Lekarz z powołania. Bardzo empatyczny. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zabieg wykonany bezboleśnie. Polecam

Miałam laserowe usuwanie żylaków u Pana dr Rolewskiego, konkretne i życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo serdecznie polecam, zabieg wykonywany bardzo profesjonalnie

Lekarz bardzo skrupulatny i profesjonalny. Dokładnie wytłumaczył istotę zabiegu i odpowiedział na każde zadane pytanie. Zabieg został przeprowadzony dokładnie, sprawnie i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu laserowego usuwania żylaków (EVLT) wraz ze skleroterapią i polecam wizyty u Pana Doktora Rolewskiego.

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Profesjonalizm pod każdym względem i wysoka kultura osobista są wyjątkowe i godne podziwu u doktora Rolewskiego. Z pełnym przekonaniem polecam.

20 września 2019 r. miałam przeprowadzony zabieg laserowego usuwania żylaków (EVLT) wraz ze skleroterapią. Zabieg został przeprowadzony w bardzo miłej, niemal rodzinnej atmosferze. W każdym momencie zabiegu wiedziałam co się dzieje i czego mogę się spodziewać. Doktor Rolewski wszystko szczegółowo wyjaśniał i pokazywał. Minęły niemal 4 tygodnie i po żylakach nie ma śladu. Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora - dawno nie spotkałam się z tak miłym i kompetentnym lekarzem. Ze względu na moją historię onkologiczną, tym bardziej czułam się pewnie w rękach dr. Rolewskiego.

Lekarz bardzo skrupulatny i profesjonalny. Dokładnie wytłumaczył istotę zabiegu i odpowiedział na każde zadane pytanie. Zabieg został przeprowadzony dokładnie, sprawnie i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam wizyty u Pana Doktora

Lekarz bardzo skrupulatny i profesjonalny.
Dokładnie wytłumaczył istotę zabiegu i odpowiedział na każde zadane pytanie.

Porażka. Wielki Pan na ktorego zawsze trzeba czekać. Nie polecam. Najwyższa pora kupić sobie zegarek, wstyd.

Jest chirurgiem mało kompetentnym , chyba wcale nie operuje

Jest chirurgiem mało kompetentnym , chyba wcale nie operuje

Ja polecam. nie chodziłam do niego prywatnie, a wykazał duże zainteresowanie przyszedł przed operacją opowiedział wszystko co i jak bedzie przebiegać, jak i po operacji przyszedł po skończonej pracy, sparwdzic stan pacjetów krórych tego dnia operował. Noga wygląda dużo lepiej i powiedziano mi że trzeba ja oszczędzać, bo jeśli ją nadwyrężę TO WTEDY ŻYLAKI WRÓCĄ.