lekarz Mariusz Sieczek

1,9
1,6
1,4
1,5

TEN CZLOWIEK NIE POWINIEN LECZYC LUDZI JEST PYSZNY, ZAROZUMIALY,PROSTACKI-A PRZEDE WSZYSTKIM NIELUDZKI!!!

zdecydowanie nie polecam tego pana. gburowaty, nie miły, traktuje pacjenta jakby mu przeszkadzał, nie tłumaczy "na ludzki" swoich diagnoz, więc po wizycie oczywiście musiałam wejść do internetu aby dowiedzieć się co mi jest. czekałam rok aż pan łaskawie zdecyduje się na operacje(w tym czasie miałam chyba z 4 fizjoterapie,które nic nie dawały). po operacji moje dolegliwości nasiliły się nie do wytrzymania i doszły nowe. kiedy powiedziałam o tym doktorowi skwitował to krótkim "trzeba poczekać , aż przejdzie" bez badania, bez jakichkolwiek zdjęć rentgenowskich, USG czy rezonansu po operacji.

Potwierdzam, bardzo dziwny człowiek... Jak opisałam mu dolegliwości (ból pleców) to spytał, czy ja uważam, że on jest cudotwórcą i czy oczekuję, że po wizycie tak po prostu przestaną mnie boleć plecy !!!

Niemił, odniosłem wrazenie ze nie kieruje sie dobrem pacjenta, tylko usiłuje pokazac kto tu ma władzę. Oczekuje od pacjentów dziwnej uległosci i poddaństwa!

nie polecam,ciekawe czy ma jakieś sprawy w sądzie za spowodowanie kalectwa

nie polecam,ciekawe czy ma jakieś sprawy w sądzie za spowodowanie kalectwa

Zdecydownie odradzam. Dziwny czlowiek, W czasie gdy opisywałm moje dolegliwosci stwierdził że mu przeszkadzam i zakończył wizytę.

Jestem zdumiony,nigdy wcześniej nie byłem u takiego lekarza i nikomu nie polecam.

Tej osoby wogole nie powinno sie nazywac lekazem. Odradzam wszystkim ta osobe.

Tej osoby wogole nie powinno sie nazywac lekazem. Odradzam wszystkim ta osobe.

Moja wizyta była i publiczna i prywatna. Lekarz , któremu powinno się zakazać wykonywania zawodu.Zdecydowanie odradzam pod każdym względem. Doprowadził mnie do kalectwa.

Moja wizyta była i publiczna i prywatna.
Lekarz , któremu powinno się zakazać wykonywania
zawodu.Zdecydowanie odradzam pod każdym względem.
Doprowadził mnie do kalectwa.

niemiły, arogancki, sprawia wrażenie, że pacjent zakłuca mu przerwę obiadową

niemiły, arogancki, sprawia wrażenie, że pacjent zakłuca mu przerwę obiadową