lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Lekarz nie dotrzymuje słowa, niestety niewiarygodny

Lekarz nie dotrzymuje słowa, niestety niewiarygodny

Witam! Pilnie potrzebuję pomocy. W wyniku zwyrodnień posypało mi się kolano. Jestem "uwięziona" w domu. Nie mogę wyjść, bo mogę się wywrócić. Dostałam skierowanie na kapoplastykę stawu kolanowego. Szukam lekarza, który byłby w stanie mi pomóc i to szybko. Czy pan doktor Mariusz Smolik zajmuje się takimi przypadkami? Czy ktoś miał podobną operację wykonaną? Jeśli tak, to proszę o kontakt na inka.rainbow@gmail.com Pozdrawiam serdecznie... Inka

Profesjonalista w swojej dziedzinie!Pięć lat temu przeprowadził u mnie bardzo skomplikowaną operację kolana,po kilku wizytach u innych specjalistów jako pierwszy rozeznał się w problemie,do dnia dzisiejszego kolano funkcjonuje bez zarzutów. Przemiłe podejście do pacjenta-polecam

Przemiłe podejście do pacjenta-polecam

Pan dr Mariusz Smolik jest geniuszem od kolan!!!!! 2 tygodnie temu miałam wypadek i roztrzaskane kompletnie kolano, dr Smolik zajął się moim kolanem i wiem, że już niedługo znów będę mogła powrócić do czynnego uprawiania sportu, polecam jest najlepszym specjalistą od kolan w Polsce.

Skasował 300 zł, zleciał badania za 500 zł i nic nie zdiagnozował. Przynajmniej jak okazał się bezradny powinien odstąpić od pobrania za opłate za wizyte.

rewelacyjny lekarz. Jestem po rekonstrukcji więzadeł krzyzowych i łąkotki bocznej wracam do zdrowia i to tylko dzięki doktorowi Smolikowi. Trzeba przyznać ze jest oszczędzny w słowach ale konkretny za to bardzo. GORĄCO POLECAM .

Pan Doktor Mariusz Smolik- to świetny Specjalista- przez duże "S", rzetelny, profesjonalny, potrafiący w sposób zrozumiały dla każdego pacjenta wytłumaczyć stawianą diagnozę i obraz choroby, a przy tym bardzo ciepły, kontaktowy człowiek. W ciągu 5 minut stawia trafną diagnozę.Gdziekolwiek mówię, iż leczył mnie Pan Doktor słyszę słowa uznania dla Niego-to chyba o czymś świadczy.Bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam Wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Bardzo dziękuję za pomoc

Bardzo dziękuję za pomoc

Lekarz naprawdę godny polecenia!!! Szybka i trafna diagnoza. Miły, rzetelny, posiadający ogromną wiedzę. Przeprowadził u mnie 3 operacje, w tym rekonstrukcja więzadeł krzyżowych. Operacje odbyły się w Żorach w 2003r. Od tamtej pory aktywnie uprawiam wiele dyscyplin sportowych m.in. jazdę na nartach.Nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. Po prostu zapomniałam że miałam operację i problemy z kolanem. Szczerze polecam tego specjalistę!

bardzo dobry specjalista potrafił bardzo dobrze zdiagnozowac staw kolanowy i go wyleczyc zachowawczo dziekuje

Prawidłowa diagnoza, dobry kontakt z pacjentem i przede wszystkich świetnie zrekonstruowane wiązadło krzyżowe. Na potwierdzenie powiem, że wynik weryfikowany (na potrzeby przyjęcia na rehabilitację) w bardzo dobrej klinice w Warszawie. Lekarz był pod wrażeniem stabilności (nawet w pivocie) oraz zakresu zgięcia.