lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Nie polecam tego lekarza nie potrafiłby zrobić operacji nawet na zwierzęciu raczej tylko by wszystko. Osobiście nie dałbym mu pod "nóż" nawet swojego psa a cóż dopiero człowieka. Odradzam zdecydowanie.

Lekarz naprawdę godny polecenia, w ciągu minuty doszedł do tego co mi jest.Aktualnie jestem 3 miesiące po rekonstrukci rzepki, kolano już nie boli, nie "skręca się", jestem bardzo zadowolona z rezultatu operacji.

Czy ktoś może mi podać nr. tel. do rejestracji u Dr. Smolika w TYchach

Czy ktoś może mi podać nr. tel. do rejestracji u Dr. Smolika w TYchach

Polecam pana doktora. Po 12 miesiącach od urazu wszędzie słyszałem tylko "Pana kolano jest zdrowe". Dopiero po wizycie w sport klinice w Żorach u doktora Smolika otrzymałem w 15 minut poprawną diagnozę. Potwierdziło się wszystko co udało mu się "wyczytać" z jednego zdjęcia RTG, które wszyscy inni lekarze oglądali i nic na nim nie widzieli. Doktor bardzo miły i sympatyczny a przy tym wszystkim posiadający OGROMNĄ WIEDZĘ. Dziś jestem po zabiegu u doktora i wygląda na to że wszystko się udało. Dr Smolika polecam każdemu !!!! Warto wydać parę zł i mieć poprawną diagnozę, a niedługo po tym cieszyć się zdrowiem!

Doktor Smolik przeprowadził u mnie 2 zabiegi, uratował moje kolana, pełen profesjonalizm. Klinika w Żorach gdzie odbyły się operacje bez zarzutu cudowna i cierpliwa obsługa.

wspaniały specjalista, życzliwy i uprzejmy. Najważniejsza jest jego ręka - wiem bo przeprowadził u mnie trudną operację zmiażdżonego kłykcia kości piszczelowej. Jestem 6 tygodni po i jest bardzo dobrze.

Nie Polecam!! Niewarto mu ufać. Mnie akurat bardzo zawiodł co do leczenia, ponieważ jest bardzo niezgodny ztym co mówi

Byłem u kilku lekarzy, jednak ten doprowadzil moje kolano do lepszego stanu niz kiedykolwiek. Zrekonstruowal moja lekotke. Godny zaufania, bardzo polecam!

Doktor Smolik uratowal moje kolano za co jestem mu wdzieczna.Jestem po rekonstrukcji wiezadla krzyzowego i lakotek.Noga w pelni zdrowa ;) Polecam go kazdemu kto tylko tego potrzebuje

Pan dokt. Smolik wykonywał w moim przypadku rekonstrukcje więzadła krzyżowego. Byłam na wizytach zarówno w Klinice Sport w Żorach jak i prywatnie w Wiśle. Osoba kompetentna mająca czas dla pacjenta, lekarz który wytłumaczy a nie zbędzie ogólnikami. Polecam z pełną odpowiedzialnością.