Mariusz Sokołowski

2,1
2,1

Nie polecam tego lekarza. Przede wszystkim niekompetentny. Stawia diagnozę z zastrzeżeniem, że właściwie nie jest w stanie nic powiedzieć i odsyła do serdecznego przyjaciela o tym samym nazwisku. Diagnoza okazała się całkowicie błędna ale naraziła mnie na ogromny stres. Przy tym bardzo niesympatyczny, nie słuchający pacjenta, sprawiający wrażenie jakby robił łaskę. Szczerze mówiąc szkoda zdrowia, czasu, nerwów i pieniędzy na wizytę u tego lekarza. Serdecznie odradzam.

Odradzam!!!, szkoda czasu i nerwów. Doktor nic nie wyjaśnia, nie tłumaczy, błędnie interpretuje, przez co naraził mnie na ogromny stres. Badanie, które u niego wykonałam musiałam pilnie skonsultować i wykonać ponownie jeszcze raz u innego lekarza.

Byłam niedawno u doktora na Usg tarczycy. Niestety na samym wejściu doktor dał mi do zrozumienia że robi łaskę że mnie przyjmie. Byłam z 14 miesięcznym dzieckiem, poniewaz w ostatniej chwili okazało się że nie mam z kim zostawić. Doktor na wejściu nie był zadowolony jak zobaczył dziecko. Po czym mała chyba wyczuła nie miła atmosferę i zaczęła płakać. Doktor przerwał robienie usg i powiedział że nie pracuje w "takich warunkach". Musiałam wyjść. Nie polecam.

Niestety zgadzam się z opiniami pozytywnymi, uważam, że są wypisane przez lekarza, albo jego rodzinę. Lekarz bardzo dziwny, na dzień dobry się widzi, że ma pretensje, że w ogóle się do niego przyszło. Jak usłyszał, że przyszłam z guzkiem w pachwinie stwierdził że to pewnie węzły chłonne i on nie wie o co mi chodzi, a jak zaczął robić USG to wykrył guzka o którym mówiłam, że czuje, i od razu mi powiedział że mam iść na biobsję i podał numer do swojego kolegi który ma tak samo na nazwisko. Nic nie chciał rozmawiać na temat tego skąd, i co to jest on nic nei wie robi tylko USG. Jest beznadziejny, sam fakt przekazywania informacji pacjentowi, rozmowa z nim. Dramat. Byłam w evimedzie i doktora, w ogóle nie polecam tej placówki, kiedyś byli lepsi teraz tylko kasa, kasa kasa i kasa.

Być może w 2012 roku Pan doktor był uprzejmy, niestety ja muszę podzielić opinię osoby oceniającej Pana doktora we wrześniu. Do przychodni przyjechałam przed czasem, jednak ze względu na długie oczekiwanie w kolejce do rejestracji, spóźniłam się na wizytę 5, może 7 min. Pan doktor zgodził się mnie przyjąć, niemniej zachował się w sposób skandaliczny. Nie wykazywał najmniejszych przejawów wyrozumiałości, oskarżając mnie w bardzo nieuprzejmy, wręcz ordynarny sposób o, mówiąc kolokwialnie, olanie go i jego prywatnego czasu. W swoich dywagacjach Pan doktor tak się zagalopował że zaczął używać argumentów niezgodnych z prawdą. Żenujące. Chciałam wyjść z gabinetu bez wykonania badania. Płacę za ten abonament a zostałam potraktowana jak dzieciak. Nawet po wykonaniu badania Pan doktor nie omieszkał powrócić do swojej retoryki. Rozważam rozwiązanie umowy z firmą Luxmed po tej wizycie, nie omieszkam również przy wszelkiej okazji przestrzegać przed tym człowiekiem, szkoda nerwów. Na koniec - zastanawiam się czy w przypadku opóźnienia wizyty Pan doktor przeprasza pacjenta za opóźnienie...

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Impertynencja, bezczelność, mijanie się z prawdą i wyjątkowa nieuprzejmość lekarza nie pozwalają na wystawienie innej opinii. Jeśli liczycie Państwo na profesjonalne podejście i szacunek dla pacjenta proszę wybrać innego lekarza. Naprawdę jest wielu specjalistów w tej dziedzinie.

Doskonały lekarz, kompetentny, uprzejmy, zaangażowany, dokładny, traktuje pacjenta po partnersku, a nie "z góry", a to rzadkość. Gdyby takich lekarzy było więcej, to nasza służba zdrowia, mimo problemów, wyglądałaby znacznie lepiej. Polecam!

BYŁAM PACJENTKA PANA DOKTORA ZAWSZE BYŁ MIŁY UŚMIECHNIETY BARDZO MI POMÓGŁ STAWIAJĄC DOBRĄ DIAGNOZĘ

Byłam pacjentką pana dr Sokołowskiego przez kilka lat i zdecydowanie polecam go jako lekarza. Uprzejmy, zainteresowany pacjentem, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Trafnie zdiagnozował problem, z którym borykałam się od lat, a żaden lekarz nie potrafił mi pomóc.

Super lekarz!!! Chodzę do Pana Doktora już od kilku lat i jak dotąd mnie nie zawiódł:) Kompetentny, uprzejmy, zawsze wysłucha i porozmawia o problemie. Otwarty do pacjenta i bardzo pomocny. Przy tym bardzo dobry diagnosta. POLECAM!!!