dr n. med. Mariusz Sykała

Chirurg dziecięcy

1,5
1,3

Masakra nie polecam!!! Kompletny brak kompetencji, brak profesjonalizmu. Popełnił błąd do którego nie potrafi się przyznać.

Witam Nie polecam. Miałam robiona laparoskopię, zwykle wycinanie woreczka żółciowego. Jak to się skończyło? Jestem po 8 już operacji naprawczej. Kalectwo dróg żółciowych.

Witam

Porażka! Odradzam, omijać z daleka. Pan doktor chyba pomylił powołanie. Jest opryskliwy, nieuprzejmy, kieruje szowinistyczne uwagi w stylu "Jest pani matką, ma pani obowiązek." Odmówił nam skierowania na rehabilitację, pomimo dwukrotnego złamania nogi przez dziecko,bo "przez takich pacjentów są kolejki do ośrodków rehabilitacyjnych."😧To chyba nie jest jego działka, ale leczenie pacjentów.

Witam Generalnie nie polecam lekarza, który operował mojemu dwu letniemu synkowi przepuklinę. Nie poinformował mnie podczas rozmowy po zabiegu, że syn miał usuwanego wodniaka oraz torbiela. :/ Omieszkał dopiero wtrącić o tym, podczas kontroli w Poradni - cztery dni po zabiegu. Uważam, że takie zachowanie jest nieprofesjonalne i pozbawia jakiegokolwiek zaufania wobec tego lekarza. To lekarz powinien Nas rodziców o wszystkim poinformować, nawet jeśli jest to błachostka. Mamy prawo wiedzieć.

Witam