lekarz Mariusz Uściniak

Radiolog, USG

Lekarz wzbudzający zaufanie, poświęca tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy, wyjaśni, potrafi zażartować. U mnie wszystko było ok i nie dostałam wydruku obrazu usg ale kilka pacjentek przede mną wyszło z gabinetu z wydrukiem ale mimo to były uśmiechnięte. Dr. pracuje w WCO na Garbarach więc myślę że ma spore doświadczenie. Na portalu znanylekarz jest dr. z takim samym imieniem i nazwiskiem jako chirurg - pan dr. jest i radiologiem i chirurgiem?

Bardzo dobry fachowiec. Na spokojnie wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie i nie wytwarza niepotrzebnego stresu podczas badania. Miałam usg piersi i mimo, że należę do osób bardzo wstydliwych, badanie w ogóle mnie nie krępowało. Pan Doktor wszystko pokazywał na ekranie i opisywał językiem bardzo przystępnym. Polecam w 100%

Kompetentny, uprzejmy i ciepły w stosunku do pacjenta lekarz. Nie uważa się "za Boga" (jak wielu) i okazuje pełny szacunek drugiej stronie. W 100% polecam.

Dziewczyny! Jeśli chcecie sensownie zainwestować i wydać 100 zł polecam zrobienie usg piersi u najlepszego specjalisty radiologii w Poznaniu, dr Mariusza Uściniaka na mostowej 25. Lekarz przez duże L a rzadko się niestety takich spotyka.. Polecam - Marta

Polecam - Marta

Polecam serdecznie! Świetny lekarz - tłumaczył wszystko co widziałam na monitorze i odpowiadał wyczerpująco na moje pytania. Bardzo miły człowiek, który chce pomóc. Nie będę się już stresować, idąc na kolejną wizytę do Pana doktora. Polecam wszystkim.

Doskonały fachowiec, patrzy na człowieka całościowo, nie tylko na jego schorzenie.

Bardzo miły i pomocny lekarz. Właśnie jestem po wizycie. Wszystko dokładnie wytłumaczy a jak trzeba to służy pomocą. POLECAM szczerze

Wciąż poszukujesz "Radiolog Poznań"?

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań