3,4
2,6
2,7
2,6
2,8

Mam pozytywne doświadczenia.Wykonał usg mam torbieliki na tarczycy, ale nie wymagają operacji lecz leczenia uważam, że w moim przypadku leczy mnie doskonale. Wypisał Euthyrox czuję się dobrze, dbam o swoją wagę i stosuję dietę MŻ. Byłam poprzednio u dwóch innych specjalistów endokrynologów i oba byli za zrobieniem biobsji, a p. dr M. Witczak objaśnił mi, iż wykonanie biobsji nic nie da ponieważ nie widomo z jakiej okolicy należy pobrać wycinek itd., i że wynik nie będzie miarodajny i czytelny i mnie uspokoił, przynajmniej tak mi sie wydaje, że jestem spokojna. Ponadto należy mieć POZYTYWNE nastawienie i to już jest połowa sukcesu.
Owszem spóźnia się, ale to nie wynika z lekceważenia pacjęta, a obecnością w szpitalu. Rzczywiście nic by sie nie stało aby przeprosił czekających pacjentów.

Byłam u pana doktora pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Nie jest to typ lekarza super wylewnego, ale bardzo wyczerpująco i cierpliwie wytłumaczył mi wszystkie moje niejasności związane z chorobą. Jedyny minus to dwugodzinne oczekiwanie pod gabinetem, mimo wyznaczonej wcześniej godziny-jest to duża niedogodność i musiałby to pan doktor zmienić. Ale poza tym z czystym sumieniem polecam.

Za przeproszeniem imbecyl a nie lekarz, spóźnia się 3 godziny, pośpiesza wszystkich ludzi a nawet Usg nie zrobił.Człowiek jest niepoważny i nie powinien pracować w swoim fachu, gardzi ludźmi i nie ma żadnych uczuć. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana ponieważ jedyne z czym się wyjdzie to podniesione ciśnienie.

Dobry, ciepły człowiek. Bardzo konkretny i dokładny. Dla mnie nie musi być wylewny, ważne, że jest bardzo dobrym fachowcem. Nie postawił pochopnie diagnozy, zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

Lekarz bez ludzkich uczuć!!!!!zdania nie zmienię!Wyprosił wygonił rodzinę na 3 godziny przed jej zgonem.Nie pomógł płacz,prośby powiedział ,że cyt.przecież ludzie umierają!Tak ludzie umierają ale to była moja ,nasza mama nie ludzie!!!to sprawa indywidualna to najukochańsza osoba.Nie zrozumiał nie dotarło niestety do doktora.Po 3 godzinach zadzwonił ,że mam zmarła......tak się się zdarzyło ...tak powiedział i słowa się spełniły!Szok dla dzieci...dla doktora ludzik który zmarł bo przecież ludzie umierają!

Nie polecam tego gościa! Jest niepoważny!!!! Umawia po parę osób na ta sama godzinę!!! Opóźnienia paru godzinne. Ludzie na korytarzu gotują się aż! Płacisz150zl prywatnie za wizytę a ten gościu w ogole nie szanuje czasu pacjenta! Nie wydaje także paragonów za wizytę.odradzam

W mojej ocenie lekarz beznadziejny.Karze brać leki, po których guzki się rzekomo wchłonęły i stwierdza że koniec leczenia...na zawsze. Po kilku miesiącach wizyta u innego endokrynologa i co... Guzy są tak duże że biopsja a co dalej...to się nazywa profesjonalizm pana Witczaka.Pomijając jego traktowanie pacjenta.jak nie pasuje to wypad z gabinetu, i tak ma zbyt wielu pacjentów.

Czytając inne opinie nieco się zdziwiłam. Lekarz nie szanuje czasu pacjenta? Z mojego doświadczenia wiem, że poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile należy. To On siedzi, czasem do 21.00, by przyjąć wszystkich, którzy wymagają opieki endokrynologicznej. Ja jestem w pełni zadowolona z leczenia. Na każde moje pytanie uzyskuję pełną i jasną odpowiedź. Mogę uczciwie tego lekarza polecić innym, i tak robię.

Dzień dobry Ocena nie najwyższa, ponieważ lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Szkoda mi tylko tych 100zł. Zgłosiłem się po zgodę na tomograf z kontrastem, ponieważ uważam, że mam chorą tarczycę i fakt miałem zrobione USG nie wykazało guzów ale przedstawił em wyniki labolatoryjne : anty to 0,22 i TSH spadające z 0,932 do 0,500 ale lekarz tym się nie zainteresował. Dodam, że TSH zleciało mi o 0,200 jednostek w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie wykazał zainteresowania sam muszę dzwonić dopytywać czy na pewnomogę iść ma TK mam nadzieje, że będzie ...

Dzień dobry
Ocena nie najwyższa, ponieważ lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Szkoda mi tylko tych 100zł. Zgłosiłem się po zgodę na tomograf z kontrastem, ponieważ uważam, że mam chorą tarczycę i fakt miałem zrobione USG nie wykazało guzów ale przedstawił em wyniki labolatoryjne : anty to 0,22 i TSH spadające z 0,932 do 0,500 ale lekarz tym się nie zainteresował. Dodam, że TSH zleciało mi o 0,200 jednostek w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie wykazał zainteresowania sam muszę dzwonić dopytywać czy na pewnomogę iść ma TK mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku i będę mógł pójść do innego endokrynologa.

Jak już wcześniej pisano - nie szanuje czasu pacjenta. Mówi strasznie niewyraźnie, cicho i pod nosem - mimo braku kłopotów ze słuchem nie wiedziałam, czy mam zrobić wdech czy wydech...Wiem, że to dobry specjalista, ale zupełnie nie umie nawiązać kontaktu interpersonalnego, powinien także udzielać bardziej szczegółowych porad. Nie jest to "człowiek-dusza", ale dobry specjalista.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Zielona Góra"?

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
67-100 Nowa Sól
105 Szpital Wojskowy z Przychodnią
68-200 None
65-048 Zielona Góra
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMVITA"
Rynek 31/32
68-100 Żagań