lekarz Mariusz Witczak

Endokrynolog

2,9

Na razie nie będę pisać, ponieważ jestem dopiero po jednej wizycie.

Na razie nie będę pisać, ponieważ jestem dopiero po jednej wizycie.

Bardzo nieprzyjemny człowiek. Odnosi się do pacjenta jak do intruza. Nie wzbudza zaufania.

pan doktor zna się na rzeczy, nie owija w bawełnę, wyjaśnia specyfikę choroby, jednak przy wizytach prywatnych ilość odwiedzin u doktora jest dość częsta, co bardzo nadweręża budżet. nie polecam mało majętnym osobom, chyba że uda im się zapisać na nfz, bo z tego co się dowiedziałam to koszt wizyty wynosi 100zł, kiedyś było 50-70zł, ale to i tak dość dużo.

Bardzo dobry lekarz,już na pierwszej wizycie skierował mnie na operację....miałam guzy,które nikt mi nie chciał leczyć ,czekali-aż urosną.I tak z 1 guza zrobiły się 3 guzy.....a po operacji okazało się,że jest ich cała masa...28 guziaczków.Jestem już ponad 2 lata po operacji i jest super.

Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!Kompetentny ,wizyta trwa dlugo .Podczas wizyty, wypytuje o wszystko ,co zwiazane z choroba .Radzi .A ,i w pakiecie ,takze wykonuje USG.

Bardzo oszczędny w słowach. Badanie przeprowadził bardzo rzetelnie. Trzeba się długo naczekać na korytarzu ! Nie ma zapisów na godzinę , nie szanuje się czasu pacjenta .