Witam. Zacznę od tego że niektórzy tutaj mają problem z pojęciami. Wyrażenie opinii na czyjś temat nie polega na słowach "Dziwią mnie te pozytywne opinie" każdy ocenia według siebie i nie kieruje się opiniami innych. Żeby ocenić w tym wypadku lekarza trzeba go "poznać". Teksty właśnie tego typu są wręcz żenujące. W moim przypadku znam doktora Włuska ponad rok. Prowadził moją drugą ciąże i gdyby nie Pan doktor to niewiem jakby się to skończyło. Na USG prenatalnym okazało się że syn ma wadę serca. Gdy poszłam z wynikami do doktora uspokoi mnie i obiecał że będzie ok. 12 sierpnia urodziłam zdrowego chłopaka tak jak obiecał Pan doktor. Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia i świadczą o tym kolejki które też przeżyłam.

Polecam!! Dr Włusek prowadził moje dwie ciąże. Każda inna i każda skomplikowana. Zawsze bardzo miły, wszystko wytłumaczy, pocieszy. U dr Włuska badam się od prawie 9 lat, nie zmieniłabym na innego lekarza :) z mojego polecenia chodzi do niego kilka moich koleżanek i są bardzo zadowolone, dodam, że dojeżdżają autobusem z innych miast. A to, że czeka się długo to tylko świadczy o tym, że dobry lekarz. Polecam z czystym sumieniem :)

Witam ,chodze do dr.włuska od 1990roku.jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znam,a znam wielu.dziwia mnie te negatywne opinie bo doktor jest bardzo grzecznym,sympatycznym i dowcipnym człowiekiem i nigdy nie pozostawił mnie bez koniecznego badania i odpowiedzi na wiele moich pytań.Najlepszą opinia dla niego jest to że nie sposób do niego się dostać,kolejki i terminy na wizytę są ogromne tyle ma pacjentek ,a na dodatek przychodzi do przychodni wcześniej i zawsze wychodzi po godzinach przyjęć,to świadczy najlepiej o człowieku i lekarzu jakim jest dr. Wlusek.

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o dr Włusku. Wszystko wytłumaczy, od a do z, doda otuchy, odpowie na każde pytanie z uśmiechem (a zaznaczam że zawsze mam przygotowany cały zestaw). To moja pierwsza ciąża wiec wyrozumiale siedzi i jak "babie na granicy" wyjaśni wszelkie wątpliwości. Mimo komplikacji natury fizycznej czekamy na szczęśliwe rozwiązanie :)

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale zespół lekarzy, którymi kieruje są godni polecenia. Pielęgniarki w większości to też siostry wielkiego serca.

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, wszystko wytłumaczy zdecydowanie polecam

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale lekarze są godni polecenia.

Polecam najlepszy ginekolog. Oby było więcej takich lekarzy jak Dr Włusek .Jak narazie dla mnie jedyny najlepszy:-)Wszystko wytłumaczy. Dzięki Dr urodziłam śliczną zdrową córeczkę:-)

Najlepszy ginekolog położnik na jakiego mogłam trafić! Prowadził moją ciążę od marca 2012 (wizyty co 2 tyg w przychodni), kierując na wszystkie wymagane i nie tylko badania. Rodziłam poprzez CC u niego w szpitalu, wszystko SUPER, blizny praktycznie nie widać (nie wiem jak to zostało zszyte, ale lepiej chyba być nie może!),opieka wspaniała, fachowiec w 100%! Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

Dr Włusek to najgorszy ginekolog jakiego znam!!! Nie rozpoznał u mnie endometrium, które w tym czasie można było wyleczyć farmakologicznie. Kiedy inny lekarz ją wykrył było już za późno i musiałam przejść zabieg abrazji. Dziwią mnie te pozytywne opinie bo dla mnie lekarz ten był zawsze niemiły,opryskliwy i jak widać niekompetentny. Jeżeli chodzi o badania to nigdy nie zlecił mi żadnych. Robiłam je sama, na własny koszt a Pan dr nawet nie raczył podpowiedzieć jakie jeszcze badania należy wykonać. Przyczyny mojej choroby zawsze lekceważył mówiąc, ze przesadzam. Mało tego, w kolejce do niego trzeba czekać nawet po kilka godzin a terminy kilku miesięczne przy poważnych schorzeniach też pozostawię bez komentarza. Podsumowując- nikomu nie polecam tego niefachowego chama!!!